Komentarze (440)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Redahtor -

„Jurni”? To za prędkość będą te mandaty, czy za nieobyczajne zachowanie w samochodzie?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~gj61 -

I bardzo dobrze!!! Polska Policja do tego celu powinna pozyskać więcej starych aut. Stary mercolek amg czy golf gti, nie wspomnę o oplu vectra świetnie spełniałyby swoje zadanie "podniecając" poskich "kruluf" szos, ha, ha, ha!!
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Były pies -

ciąle „sprzedawane" są informacje: a to, że policja się, zbroi, a to o kolejmych furach, itd, itp. a nie wystarczyłoby, wzorem Niemców, wysyłać w newralgiczne m-ca (zakładam, że policja wie o czym piszę) oznakowane i dobrze widoczne z daleka (a nie schowane za krzakami, płotami czy budynkami umundurowane grupy dilerów mandatowych) patrole, których sam widok temperowałby narwańców...? Od kiedy nasza milicja przefarbowała sie na policję czy ktoś zauważył róznicę pomiędzy tymi określeniami....??? Milicje - za podstawowe zadania miały gnębienie i terroryzowanie na każdym kroku własnych obywateli...!!! Policja - z założenia ma chronić i bronić. Czy jest ktoś w Polsce kto zauważył takie ochronne i nastawione na bezpieczeństwo działania polskiej policji...?? Bo może ja niedowidzę...?? Wg mnie, po przefarbowaniu się milicja/policja - dalej tkwi w komuszych okowach, gdize - Tępić, Gnębić, Dilerować (sprzedawać) mandaty, to podstawa ich funkcjonowania. Wiem o czym piszę, bo znam to z autopsji.... Co by się stało - gdyby wzorem krajów zachodnich - nagradzać policjantów za spokój na ich terenie, brak jakichkolwiek przestępstw xczy wykroczeń bo to powinno być priorytetem tej formacji...??? Dlaczego wciąż w „naszej" policji wzorem działania są stalinowskie zasady, o których wyżej wspomniałem...? Może wreszcie czas wymienić całe „policyjne" naczalstwo na mlodych, jeszcze nie całkowicie skażonych (bo na pewno przesiąkniętych) tym komuszym zacięciem terroryzowania zwykłego Polaka-Szaraka i zacząć CHRONIĆ i BRONIĆ....???
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~moher -

Interia sprzyja warcholstwu i nieszanowaniu prawa ostrzegając przed policją ?? Jesteście polskim czy antypolskim portalem ?
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Polak -

Czas zorganizować ogólnopolską akcję jazdy zgodnie z przepisami. Ciekawe co zrobią jak nie będzie za co mandatów wystawiać?
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~gość -

Mam takie, benzyna 2,5 L, 1997 r., żyleta - ciągnie do 225-230 km/h. Komfortowe auto.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~ss -

bynajmniej to było bmw widać że wiedzą co dobre a nie te nowe badziewia he he
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Jarek -

chyba jakaś kpina brat sprzedał to padło za 3tys zł bo szkoda mu było naciągać kogoś na starą dziadowizne a tu nie brakowało chętnych haha
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz