111
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +19
111 ppt ?

Uważajcie na swoje samochody! (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Uważajcie na swoje samochody!

Napisał(a): ~tomas -

Kilka dni temu mój dobry kolega opowiadał mi że o mały włos nie ukradli mu samochodu z podjazdu!
A mieszka na małym, spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych... Na szczęście złodzieje przestraszyli się gdy zobaczyli że ktoś zapalił w domu światło w nocy.
Kolega ma nową furę z kluczykiem na zbliżenie więc pewnie złodzieje próbowali sposobu na tzw. walizkę.
Polak mądry po szkodzie - teraz kupił sobie porządne etui na kluczyk które jakoś tłumi sygnał.
Piszę to żebyście też uważali i byli mądrzejsi jeszcze przed potencjalną kradzieżą samochodu.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Uważajcie na swoje samochody!

Napisał(a): ~zona -

Jak jesteś burak kupując auto z zamkiem zbliżeniowym to później się stresuj i kombinuj z folią. Problem w tym, że z tej foli musisz ten chip wyjąć i kiedyś go na pewno nie zabezpieczysz i pomachasz złodziejowi na pożegnanie. To co ułatwia Tobie życie, ułatwia też życie złodziejowi.

Napisał(a): ~Normalny -

~zona Jak jesteś burak kupując auto z zamkiem zbliżeniowym to później się stresuj i kombinuj z folią. Problem w tym, że z tej foli musisz ten chip wyjąć i kiedyś go na pewno nie zabezpieczysz i pomachasz złodziejowi na pożegnanie. To co ułatwia Tobie życie, ułatwia też życie złodziejowi.
A kto nabywa zle rozwiazania w skorupach zwanych samochodami, wiadomo burak i dyletant topiac swoje pieniadze w wydmuszce blaszanej.Madry obywatel nie nabywa zadnego nowego pojazdu/ pomijam tych dzwoncow co chca sie pokazac / ale to zdecydowana mniejszosc spaczonego spoleczenstwa.

Reklama

Napisał(a): ~Zreberko -

~mmmateusz09 nie trzeba kupować specjalnego etui za parę stów. Wystarczy zwykła folia aluminiowa! Owijasz kawałkiem foli kluczyk i gotowe!
Głowę sobie owiń! Równie dobra rada, jak ta dla właścicieli komórek, żeby ukrywać je przed namierzeniem owijając właśnie w folię aluminiową. Owiń swój smartfon, a potem zadzwoń na swój numer z innego telefonu - a kuku!

Napisał(a): ~dreszcz -

~mmmateusz09 nie trzeba kupować specjalnego etui za parę stów. Wystarczy zwykła folia aluminiowa! Owijasz kawałkiem foli kluczyk i gotowe!
Zawin telefon w te aluminiowa folie i zadzwon na ten aparat.. Folia aluminiowa zupelnie nie chroni, to musi byc ferromagnetyk czyli tylko folia stalowa, czy blacha stalowa stanowi przeszkode dla fel elektromagnetycznych. Propozycja aby zawijac w folie aluminiowa to przekret tych, co chca miec nadal niezabezpieczony sygnal z kluczyka

Reklama

Napisał(a): ~znafca -

A ja mam Fiata !26p z silnikiem modyfikowanym z manualnym wylacznikiem zaplonu.
Wlamali mi sie cyba z osiem razy lecz nie zdolai nic ukrasc.
Okulart sloneczne kyore poznalem i zlamalem na nosie zlodzieja w biedronce.
Facet byl bardzo zdziwiony.

Napisał(a): ~drutowiec -

Może i są specjalne etui. Nie wiem. Ja tego dotąd nie potrzebowałem. Zabezpieczam samochód zdejmując kierownicę i ją zabierając nadto jak trzeba koło przednie i ob. wiązując samochód łańcuchem do pętania byków z kłódką 18-nastką do zamykania stodoły.
A teraz na poważnie. kupić zapalniczkę na benzynę z zamykaną pokrywką. wymontować jej bebechy. W środku jest dość miejsca na całkowite schowanie kluczyka materiałem tłumiącym promieniowanie em, nawet promieniowanie podczerwone. w takiej osłonie nic się nie wydostanie. Energia zamienia się w ściankach zapalniczki na prądy wirowe które odbierają siłę promieniowania sygnału. I nawet nie podpada jak wyłożysz w widocznym miejscy "zapalniczkę". W aluminium nie wierzę za bardzo.

Napisał(a): ~Gast -

Oj wy znawcy praw sygnalow o wysokiej czestotliwosci.
Folia czy inne metalowe ekrany funkcjonuja w 100 procentach jak sie ten ekran uziemi, czyli podlaczy do uziemienia np. bolec z gniazdka, kran metalowy , kaloryfer z metalu itd.
Nie uziemiony ekran dziala jak kondensator czyli oslabia ale nie izoluje sygnal z klucza.

Napisał(a): ~Zuzu -

~Gast Oj wy znawcy praw sygnalow o wysokiej czestotliwosci.
Folia czy inne metalowe ekrany funkcjonuja w 100 procentach jak sie ten ekran uziemi, czyli podlaczy do uziemienia np. bolec z gniazdka, kran metalowy , kaloryfer z metalu itd.
Nie uziemiony ekran dziala jak kondensator czyli oslabia ale nie izoluje sygnal z klucza.
Jak ktoś chce sprawdzić to wystarczy owinąć kartę folią i podejść z tak owiniętą kartą do swojego samochodu. Przekona się czy karta uaktywnia zamki i można z tak owiniętą kartą odpalić samochód czy nie. I po co się nabijać z tego jak można to sobie sprawdzić i nie czytać głupich uwag.

Napisał(a): ~kleks -

~Zreberko
Głowę sobie owiń! Równie dobra rada, jak ta dla właścicieli komórek, żeby ukrywać je przed namierzeniem owijając właśnie w folię aluminiową. Owiń swój smartfon, a potem zadzwoń na swój numer z innego telefonu - a kuku!
a owiń kartę płatniczą i spróbuj zbliżeniowo zapłacić w sklepie. OOO! Nie działa
« Wróć do tematów
Do góry strony: Uważajcie na swoje samochody!