14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń182
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
14 ppt ?

Uzależnienie od gier komputerowych (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Uzależnienie od gier komputerowych

Napisał(a): Gość -

UZALEŻNIENIE OD GIER KOMPUTEROWYCH

Bardzo często widzimy osoby które cały czas przesiadują przed komputerem. Takie zachowanie prowadzi do uzależnienia. Nie skupia się te osoby na rozrywkach które mają na okrogło gdyż przysłanią im je gry.Gry komputerowe to rozrywka, która rzadko nudzi, z każdym dniem coraz bardziej angażuje gracza. Rozbudowane fabuły wymagają uwagi, a skomplikowana konstrukcja wirtualnego świata rozwija wyobraźnię oraz zdolność do abstrakcyjnego myślenia. Jednocześnie bardzo silnie oddziałują na psychikę. Łatwo uzależniają od komputera, a w przypadku brutalnych gier uczą agresywnych i nieetycznych zachowań.

A wy co myslicie o tym ?
INTERIA.PL

Re: Uzależnienie od gier komputerowych

Napisał(a): Biala878 -

pewno moj brat na bank jest uzalezniony... jak gra zle sie odnosi do mamy choc ona przychodzi do niego by zapytacczy obiad chce czy cos takiego no nie mily jest wtdy jak GRA jedynym plusem tego jego calego grania jest to ze angielski ma dobry bo to jakis wow czy cos ta gra na pewno uzaleznia gdyz ledwo co ze szkoly wroci od razu zalanczatagre i gra do 3 w nocy jak nie dluzej teraz to i tak sie ograniczyl

Napisał(a): gość -

zagadzam sie z toba gdyz to uzalenienie jest coraz bardziej spotykane wsrod mlodziezy,lecz ja zauwazylam inne. jest to uwazleznie od portalu nazywanego facebookiem. ludzie siedza caly czas na nim i obserwują co się dzieje zamiast isc i spotkac sie z kims na zywo. W taki sposob zanikają kontakty z bliskimi nam osobami..

Reklama

Napisał(a): Rufi -

Ja jestem uzależniony ogólnie od kompa ;D Ale gry też pewnie na to wpłynęły... To z braku innych zajęć ;-/
Załączniki:

Reklama

Nie korzystam z Facebooka,nie ogladam TV bo nie mam ochpty ogladac w kolo Macieju tego samego,poza tym ida Swieta i jak zwykle Kevina samego w domu chyba bym psychiocznie nie wytrzymal.
Nie wiem co autor tematu poza pytaniem co o tym sadze chcial jeszcze ze mnie wydobyc wiec odpowiem krotko.
Moze i gry uzalezniaja moze i ja jestem uzalezniony ale przynajmnije nie ide na Jasna Gore czygdzie tam indziej nie swiece maczety zeby potem moc ganiac z ta maczeta ludzi po ulicach..poswiecona zreszta.
Nie pije i nie pale i malzonki jak ja mialem nie tluklem.Wolalemusiasc przy kompie i moje frustracje pomordowac wirtualnym karabinem.
Jestem osobnikiem raczej zamknietym w sobie nie nawiazuje szynko przyjazni a ludzie na mnie dzialaj jak plachta na byka wiec wole isc do pracy i ludzi traktowac jak booty a potem usiasc i albo budowac miasto albo stoczyc jakas bitwe albo postrzelac.
Jesli mam wolne potrafie caly dzien siedziec z przerwami na zakupy czy cokolwiek i tak od wiecej niz 15 lat.
Jakos mi na mozg nie padlo i nie wszyszedlem mordowac nikogo,nikomu krzywdy nie robie.
Teraz masa jest takich stwierdzien ze gry to samo zlo.
To ja zapytam inaczej
Czy jak mordowal Manson,czy Harvey Oswald,czy Syn Sama,czy jak snajperzy zabawiali sie w NY czy w Atlancie w latach 60 i 70 i troche w 80 to byly gry komputerowe ktore sprowadzaly tych ludzi na zla droge?..nie bylo.
Najlatwiejjednka zwalic wine na graczy.
No i co dalej z tym uzaleznieniem zapytam autora bo nie wiem co mial na mysli,
Jesli uzaleznaja to co i jak?
Papierosy i woda tez uzaleznia i co?
Sporty extremalne od adrenaliny uzalezniaja
Sa osoby uzaleznione od sexu.
I dlatego pytam i co z tego?
Nie wiem do czego ten temat ma prowadzic

Reklama

Rufi
brynka
Rufi Ja jestem uzależniony ogólnie od kompa ;D Ale gry też pewnie na to wpłynęły... To z braku innych zajęć ;-/ Zdjęcie
jak bym widziała mojego syna:)
hi hi ;D
zwłaszcza jak po paru godzinach Go z wyciągam od grania:)
witaj Rufi:))))))))))))))

Napisał(a): Rufi -

brynka
Rufi
brynka
Rufi Ja jestem uzależniony ogólnie od kompa ;D Ale gry też pewnie na to wpłynęły... To z braku innych zajęć ;-/ Zdjęcie
hi hi ;D
Hej ;) Pilnuj żeby się na maxa nie uzależnił po później będzie masakra żeby oderwać go od kompa ;D

Rufi
brynka
Rufi
brynka
hi hi ;D
Hej ;) Pilnuj żeby się na maxa nie uzależnił po później będzie masakra żeby oderwać go od kompa ;D
niestety to już chyba nastąpiło
jak ostatnio mial karę to wyglądał jak ktoś na odwyku:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Uzależnienie od gier komputerowych