64
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi46
  • Ocen na +0
64 ppt ?

Uzależnienie od leków (47)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Uzależnienie od leków

Napisał(a): ~Eufora -

Jeśli o mnie chodzi to ja wyszłam dzięki Bogu z uzależnienia. Tak byłam lekomanką i na same wspomnienie przechodzą mnie ciarki. Tak wiele osób zawiodłam, tak wiele osób cierpiało razem ze mną. Jednak pewnego dnia postawiłam na odwyk. Kilka tygodni zamknięta w Ośrodku Wiosenna w Ściejowicach. To nie były wakacje... Walczyłam o siebie, o swoje życie. Udało się.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~etra -

~Eufora Jeśli o mnie chodzi to ja wyszłam dzięki Bogu z uzależnienia. Tak byłam lekomanką i na same wspomnienie przechodzą mnie ciarki. Tak wiele osób zawiodłam, tak wiele osób cierpiało razem ze mną. Jednak pewnego dnia postawiłam na odwyk. Kilka tygodni zamknięta w Ośrodku Wiosenna w Ściejowicach. To nie były wakacje... Walczyłam o siebie, o swoje życie. Udało się.
Po odwyku zdecydowałam się jeszcze na terapię w centrum Wiosenna w Krakowie. Te spotkania utwierdzają mnie w tym, że alkohol jest moim wrogiem, a ja mam w sobie na tyle siły, by mu nie ulec.

Napisał(a): ~maćkowa -

~Eufora Jeśli o mnie chodzi to ja wyszłam dzięki Bogu z uzależnienia. Tak byłam lekomanką i na same wspomnienie przechodzą mnie ciarki. Tak wiele osób zawiodłam, tak wiele osób cierpiało razem ze mną. Jednak pewnego dnia postawiłam na odwyk. Kilka tygodni zamknięta w Ośrodku Wiosenna w Ściejowicach. To nie były wakacje... Walczyłam o siebie, o swoje życie. Udało się.
Dobry ośrodek Terapii rzeczywiście potrafią tam pomóc. Nie jest to Ośrodek Odwykowy jedynie z nazwy, tutaj pomagają. Mi pomogli!

Reklama

Napisał(a): ~Jolka -

Jedyne rozwiązanie jakie widzę to leczenie. Nie można bagatelizować problemów z lekarstwami ponieważ to idzie do najgorszych sytuacji. Prowadzi do coraz gorszego stanu zdrowia i fizycznego i psychicznego. Miałam przypadek podobny w swojej rodzinie i problem przez jakiś czas był bagatelizowany. Skończyło się terapią w ośrodku. Na całe szczęście tylko tak, a nie jeszcze gorzej... Ośrodek Wiosenna w Ściejowicach jest ośrodkiem leczenia uzależnień i zdecydowanie go polecam. Tam pomogli mi bliskiej osobie. www.osrodekwiosenna.pl

Reklama

Napisał(a): ~Teres -

~waszko Z nałogami walka w pojedynkę jest bardzo trudna, żeby nie powiedzieć - nieskuteczna. Ja się wziąłem w garść i go pokonałem dzięki profesjonalnej pomocy ze Ściejowic.
Całkowita prawda. Ciężko samemu sobie poradzić. Szczególnie kiedy człowiek się stara, a wszyscy wokół w Ciebie nie wierzą, nie dają Ci szansy na pokonanie nałogu. Zostaje się samemu z tym problemem. A ty na siłę chcesz udowodnić, że jednak dasz radę. A i tak Ci nie wychodzi.... Ehhh ja się cieszę że trafiłem do tego właśnie ośrodka Wiosenna bo inaczej naprawdę bym całkowicie został sam, uzależniony, stoczony na samo dno.

Napisał(a): ~Romek -

Ciężko niestety poradzić sobie z uzależnieniem samemu, a szczególnie z takim jak leki... Nie dość że zatruwają one organizm to w dodatku powodują zmiany psychiczne. Nie chce pamiętać jak czułem się jak byłem na "haju"... w pewnym momencie brałem wszystkie leki jakie tylko mogłem dostać, byle tylko by coś wziąć. Pomocną rękę podał mi brat, który zawiózł mnie na odwyk, potem do ośrodka w Ściejowicach na terapie. http://www.os(...)enna.pl nie będę mówić jak to było itd... nic miłego, ale jednak udało mi się pozbyć uzależnienia.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z lekomanią, alkoholizmem, narkomanią, czy innym uzależnieniem- najskuteczniejszą metodą walki z nałogiem jest terapia odwykowa. Nie zawsze jednak wiadomo, jaki ośrodek wybrać. Ranking Ośrodków Terapii (osrodkiterapii.pl) stanowi duże udogodnienie przy podejmowaniu decyzji odnośnie Ośrodków leczących uzależnienia, więc zdecydowanie warto jest się z nim zapoznać. To nic nie kosztuje, a może uratować nas lub bliską nam osobę.

Napisał(a): ~zeemm -

Dobre mam doświadczenia z marką Vitanea. Stosują naturalną metodę biorezonansu i informoterapii. Jeśli chodzi o tę drugą, to mi pomogła w rzuceniu palenia, świetne leczenie dla uzależnionych. Bez jakiś pastylek, bez plastrów, tylko naturalne odkażenie organizmu. Poczułem wolność jakiej dawno nie miałem w swoim życiu odkąd rzuciłem fajki. Wystarczyło zacząć stosować ich urządzenie – Reprinter. Kosztuje dużo mniej niż regularne palenie ;-)

Napisał(a): Gość -

Leczyłam się we Wiosennej. Lekomania to największe przekleństwo mojego życia. Najchętniej w ogóle bym o tym zapomniała, ale niestety tak było i czasu nie cofnę. To stracony czas nie tylko dla mnie, ale także dla moich najbliższych. Dzięki nim pomyślałam o terapii, choć prawdę mówiąc długo się przed nią wzbraniałam. Dziś patrząc na to z perspektywy czasu, mogę jedynie powiedzieć, że jestem teraz silniejsza. Wiele przeszłam i wiem, że dam radę, że nigdy nie wrócę do nałogu.

Napisał(a): ~ranking -

Uzależnienia potrafią zniszczyć życie nie tylko osób pozostających w nałogu, ale również tych, którzy pozostają w ich najbliższym otoczeniu. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście terapia, w tym terapia zamknięta. Pytanie jednak, który z ośrodków wybrać? Aby ułatwić Państwu nieco wybór, powstał Ranking Ośrodków Terapii (osrodkiterapii.pl) Można się na nim zapoznać z ofertami ośrodków z różnych regionów Polski oraz opiniami pacjentów, którzy w nich przebywali. Tylko opinie osób, które podjęły leczenie w danym ośrodku dają wiarygodny obraz tego, co możemy tam zastać.

Napisał(a): ~Dorota -

Myślę, że twoja żona jest uzależniona od leków. Myślę, że powinieneś namawiać ją do zdrowego trybu życia, skoro twierdzi, że to jest jej cel. Wyjdź z nią na spacer, namów ją do codziennych ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Zapełnij lodówkę soczkami z marchwi, owocami, kup błonnik. Jeśli to nie pomoże to sądzę, że powinna się udać na terapię. Ośrodek Wsparcie podobno skutecznie leczy lekomanię.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • uzależnienie od leków przeciwbólowych forum dyskusyjne
  • uzaleznienie od nurofenu
Do góry strony: Uzależnienie od leków