Odpowiadasz na:
Uzależnienie od leków

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Moja kobieta zażywa przynajmniej opakowanie leków przeciwbólowych. Do tego jakieś na pobudzenie metabolizmu i jeszcze czasami na sen i uspokojenie albo magnez. Boję się, że się uzależni. A może już jest uzależniona... Powiedziałem jej, żeby tyle nie łykała, bo jej siądzie wątroba, ale ona tylko się drze na mnie, że jestem facetem i nic nie rozumiem, że teraz jest szybkie życie i trzeba wszystko uzupełniać tabletkami bo na diete nie ma czasu

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Uzależnienie od leków

Napisał(a): Gosięka -

Mnie antydepresanty strasznie uzależniły, łykałam je jak dropsy… Długo nie widziałam problemu, jak zresztą każdy. W końcu, gdy brakowało już na dłoni miejsca na leki, a i tak nie pomagało nie było wyjścia. Wyjąć z bólu, jak wilk do księżyca zmuszona byłam poddać się leczeniu. W szpitalu nie wytrzymałam, więc musiałam skorzystać z innego rozwiązania. Zresztą w szpitalu we Wrocławiu postawili błędną diagnozę, i pewnie wracałabym, do nich jak bumerang. Ale wyczyścili mnie super, tyle, że nie jedynie w zakresie detoksu i za kilka tygodni byłam już w podobnym stanie. Dlatego pamiętajcie, że detoks to nie terapia. Bez wejrzenia w podstawy zażywania, brania, czy picia nie wyjdziesz z tego. W Warszawie natrafiłam na dr Natalię Olejnik. Bardzo mi pomogła. To był dobry start. Po konsultacji wysłała mnie do Medilife i tak zaczęła się moja nowa droga nowej mnie. Dziękuję Pani Natalii i P. Anie z Konstancina.

Napisał(a): gość -

Witaj również jestem lekomanka niestety lekoman do konca swojego życia musi uważać już na wszystkie leki bo inaczej wyzwoli uzależnienie tak było w moim przypadku.

Reklama

Napisał(a): Kora89 -

Jestem uzalezniona od lekow przeciwbolowych, nic nie zastapi psychoterapii. Osrodek interwencji kryzysowej w Krk albo cos podobneg..ja chodze do terapeutki do osrodka Teczy. Sa dni kiedy jest bardzo ciezko...

Napisał(a): ~martinn -

Leczyłem się u nich http://www.uz(...)holizmu z dobrymi wynikami. Spełniłem marzenie o założeniu własnej firmy za granicą. Niestety z przyczyn osobistych po terapii musiałem się wynieść z Polski. Warto się zapisać, dopóki się jeszcze za mocno nie zniszczyło życia bliskim. Bardzo dobra kadra, w tym byli alkoholicy, więc w zasadzie pełne zrozumienie. Uczysz się przez modelowanie pozytywnych zachowań na siebie.

Reklama