17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń308
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +33
17 ppt ?

Użytkownik, który regularnie obraża Polaków. (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Użytkownik, który regularnie obraża Polaków.

Napisał(a): ~Krakowianin -

Witam serdecznie.


Od dłuższego czasu pod rożnymi artykułami ma nieprzyjemność czytać posty osoby, która podpisuje się jako "Niemiec" np - dnia 06.07,2017r do artykułu "Angela Merkel niezadowolona z pierwszego dnia szczytu G20" napisał taki komentarz (cytuje) - "polskie swi.nie trzeba roz.trzelac i zakopac w zbiorowym grobie".


Komentarz ten został kilkakrotnie zgłoszony do usunięcia ale widnieje do dnia dzisiejszego.

W związku z tym mam kilka pytań.

a)Czy powyższy komentarz jest zgodny z regulaminem??? (JEŚLI WIDNIEJE JUŻ DRUGI DZIEŃ TO ZDANIEM INTERII JEST WSZYSTKO W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU)b) Czy na tym portalu pracują Polacy, jeśli nie to się nie dziwie, że w powyższym komentarzu administracja nie znalazła nic obraźliwego.c) Czy teraz, gdy państwa powiadomiłem już o zaistniałej sytuacji powiadomicie prokuraturę? ten komentarz podlega odpowiedzialności karnej.Na koniec dodam, że takich komentarzy tego użytkownika pojawia się o wiele więcej.
Z niecierpliwością czekam na wyczerpująca odpowiedz.Krakowianin
INTERIA.PL

Re: Użytkownik, który regularnie obraża Polaków.

Napisał(a): Admminka -

Szanowny Krakowianinie,

dziękuję za zgłoszenie.
Jednocześnie informuję, że wszystkie zgłoszone do usunięcia wpisy łamiące regulamin, są usuwane z emisji w możliwie najkrótszym czasie. Sprawą wyżej przedstawionego użytkownika już się zajęliśmy i podjęliśmy odpowiednie kroki. Dziękujemy za czujność.

Pozdrawiam

Re: Użytkownik, który regularnie obraża Polaków.

Napisał(a): gość -

@ETYK
Moderator nie ma tu nic do rzeczy, bo oni nie sa od dopuszczania komentarzy a tylko do weryfikowania zgloszen do usuniecia. Jezeli nie ma moderatorow lub jest jeden, to kto ma usuwac takie wpisy? Najpierw sie zainteresuj jak dziala Interia, bo bez tej weiedzy bedziesz tylko domniemal. Derik

Re: Użytkownik, który regularnie obraża Polaków.

Napisał(a): ETYK -

Jakoś w innych przypadkach, gdy wpisy są niekorzystne dla lewicy, liberałów, czyli wprost dla linii politycznej, którą interia popiera NIE STANOWI TO dla moderatorów żadnego problemu. Tak samo jest z akcjami prewencyjnymi. Najczęściej takie wpisy po prostu NIE SA DOPUSZCZANE do publikacji na forum. Dlaczego zasada nie obowiązywała NIGDY w stosunku do "Niemca"?

Re: Użytkownik, który regularnie obraża Polaków.

Napisał(a): mariorzeszow -

W czasie Drugiej Wojny Światowej Niemcy tępili i mordowali Żydów, teraz zawzięli się i tępią Polaków. Spróbujcie napisać coś o faszystach niemieckich, o kłamstwach interii, o fałszywej poprawności politycznej Niemców. Obecna polityka Niemiec jest tak skonstruowana, że oni działają wbrew swoim obywatelom. Niemcy boją się Polaków bo wiedzą, że bez Polski nie będzie UE, tak samo jak bez Grecji i innych krajów. Niemcy kłamią, że wybudowali nam drogi i sfinansowali wiele rzeczy. Prawda wygląda tak, że przyjęli Nas Polaków do UE z otwartymi rękoma, a to dlatego, że w zamian otworzyliśmy swój rynek na ich produkty i firmy. Niemcy znani są z największej ilości patentów. Wszystkie wielkie firmy i koncerny niemieckie mają obecnie w Polsce swoje oddziały, wykupiły Polskie firmy które mogły by być dla nich konkurencją (Zelmer-Rzeszów, cukrownie, cementownie itd...) oraz niszczenie konkurencji poprzez wykup marek samochodowych jak to uczyniła grupa VV. Podobnie jest z Francją. Budują u nas fabryki bo leniom nie chce się we Francji pracować. Pootwierali u nas swoje Cerrfury, Auchany i Leroy-ie. IV Wojna Światowa trwa, koalicji Niemiec i Francji przeciwstawili się Brytyjczycy, a Polska, Słowacja, Węgry i kilka mniejszych państw jeszcze walczy stawiając się nieznoszącej sprzeciwu IV Rzeszy i kolaborującej z nią Francji. Rządy PiS w Polsce są znienawidzone ze względu na szerzenie prawdy historycznej i krzewienie patriotyzmu wśród społeczeństwa polskiego, a także ochrony swoich granic przed najeźdźcami afrykańskimi.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Użytkownik, który regularnie obraża Polaków.