17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń149
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
17 ppt ?

Używacie fluidów latem? (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Używacie fluidów latem?

Napisał(a): Gość -

A ja używam kremów typu BB, mają lekką i delikatną formułę. Stosuję jako krem na dzień i podkład w jednym, później tylko się pudruję, w takie upały rezygnuję nawet z ukochanego kajalu na oczy, wybieram carmex lub szminkę na usta i gotowe.

Reklama

Napisał(a): WildD -

Lato jest po to by skóra odpoczęła, lekki krem, mgiełka kiedy trzeba i to wszystko. Czasem używam fluidu, ale tylko zimą, kiedy jest duży mróz. Mam ładną cerę, więc szkoda się pacykować.

Reklama

gość Nie, latem używam bronzera.
Fluidy są dla zaniedbanych skór
To co piszesz, to elementarny brak wiedzy, lekkie fluidy chronią naszą skórę przed szkodliwą działalnością promieni UV i spowalniają procesy starzenia cery. Można tradycyjny fluid w kremie zastąpić jakimś sypkim, lub lekki podkład o konsystencji musu, też będzie fajny :)

Ja używam inglota, albo dream mat muse :)

WildD Lato jest po to by skóra odpoczęła, lekki krem, mgiełka kiedy trzeba i to wszystko. Czasem używam fluidu, ale tylko zimą, kiedy jest duży mróz. Mam ładną cerę, więc szkoda się pacykować.
No właśnie - masz ładną cerę, aj dbam o swoją, ale nie jest tak dobrze jakbym chciała :) taki typ skóry :)

Napisał(a): WildD -

kryskaT
WildD Lato jest po to by skóra odpoczęła, lekki krem, mgiełka kiedy trzeba i to wszystko. Czasem używam fluidu, ale tylko zimą, kiedy jest duży mróz. Mam ładną cerę, więc szkoda się pacykować.
No właśnie - masz ładną cerę, aj dbam o swoją, ale nie jest tak dobrze jakbym chciała :) taki typ skóry :)
Z dbaniem też trzeba uważać, bo paradoksalnie kosmetyki też mogą pogorszyć jej stan.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Używacie fluidów latem?