22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń93
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +20
22 ppt ?

W 21 - WIEKU ZDARZAJĄ SIĘ JASKINIOWCY (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

W 21 - WIEKU ZDARZAJĄ SIĘ JASKINIOWCY

Napisał(a): Serwus100 -

Czy część Polaków wraca do jaskiń i neguje nowoczesność, osiągnięcia naukowe i rozwój, oraz ewolucję człowieka. To PiS pragnie do barbarzyństwa tamtych czasów.

,, Pasławska: nie pozwolimy na to, by PiSowski jaskiniowiec wychowywał nasze dzieci
Nie pozwolimy na to, by PiS-owski jaskiniowiec wychowywał nasz dzieci. Panie ministrze, ręce precz od naszych dzieci - oświadczyła podczas dyskusji nad wnioskiem o wotum nieufności wobec ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka, Urszula Pasławska (KP-PSL).

W środę wieczorem w Sejm zajął się wnioskiem KO o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka.

Prezentując stanowisko PSL Pasławska mówiła, że reprezentuje dziś rodziców, którzy marzą, aby ich dzieci miały dobre wykształcenie i dobrą przyszłość. "Niestety tego typu ideologiczne wrzutki i destrukcja, która towarzyszy nie tylko ostatnim miesiącom, ale ostatnim latom polskiej edukacji, na to nie pozwolą" - stwierdziła.

Zaznaczyła przy tym, że przez ostatnie 30 lat byli różni ministrowie, ale nigdy nie było takiego, który odgrywa się na dzieciach. Jak podkreśliła, szkoła powinna przede wszystkim uczyć i kształcić"PAP.

PiSowi wyraźnie chodzi o wprowadzenie przymusowej indoktrynacji dzieci i wpojenie im wartości tzw. chrześcijańskich.

Jakie są to wartości? Świat boryka się pedofilią kleru i z zakłamaniem kardynałów i biskupów, którzy ukrywali takich księży i nie chcą się do tego przyznać. Papież Franciszek ukarał kilku polski arcy i biskupów, ale trzeba prowadzić śledztwo, bo biskupi kłamią.

Zakłamanie polskich biskupów sięga zenitu, gdyż odmawiają wydania dokumentów Komisji Śledczej do Spraw Pedofili, zasłaniają się autonomią kościoła.

PiSiwska prokuratura u podstawy odmawia wszczęcia postępowania, przeciwko biskupom, którzy ukrywali pedofilów, więc biskupi są bezkarni.

Zatem jak można dopuszczać zdemoralizowany kler do i jego wartości do wpajania dzieciom wartości chrześcijańskich? Jakie to są wartości? Wielu księży ma dzieci w rodzinach z mężatkami i innymi kobietami, kościół nie został rozliczony z pedofilii i stawia opór. Rozległy materializm kleru, obracają milionami (Głódź majątek 15 mln), wbrew papieżowi Franciszkowi.

Czy można wierzyć ludziom, którzy opowiadają brednie jaskiniowe z epoki barnarzyństwa i cnotach niewieścich, którzy żyją seksem, zamiast zająć się nowoczesną nauką dzieci, żeby nasze społeczeństwo nie było sto lat za murzynami....

Nauczyciele etyki są szkoleni u tego pana, który powiedzial;

,, Ksiądz zgrzeszył? No zgrzeszył. A kto nie ma pokus?" Komentarze po skandalicznych słowach ojca Rydzyka
"Ksiądz zgrzeszył? No zgrzeszył. A kto nie ma pokus?" Podczas swojego przemówienia Tadeusz Rydzyk wspomniał o biskupie kaliskim Edwardzie Janiaku. To hierarcha kościelny niedawno odsunięty od władzy w swojej diecezji przez papieża Franciszka. Stało się to po filmie braci Sekielskich „Zabawa w chowanego” opisującym pedofila księdza Arkadiusza H. Pozbawienie władzy w diecezji ma związek z tym, że biskup Janiak przez lata go chronił i tuszował sprawę.

Podczas sobotniej mszy Tadeusz Rydzyk nazwał Janiaka "współczesnym męczennikiem".

– "Nie dajmy się katolicy! Że na jakiegoś księdza zaczną warczeć, jakieś filmidło zrobią, i wszyscy się potem trzęsą. Udowodnij, udowodnij winę!" – mówił Rydzyk".

>>Dzieci trzeba chronić przed takim kościołem i PiS. <<

INTERIA.PL

Re: W 21 - WIEKU ZDARZAJĄ SIĘ JASKINIOWCY

Napisał(a): ~gość -

a może napisz coś o sopockiej zatoce pedofili obstawionej przez TVNowskie gwiazdy co do Czarnka to jest ministrem i ma prawo uczyć prawdziwej historii i wcale nie musi uczyć twoich dzieci możesz swoje dzieci uczyć w lewackich rajach nikt ci nie zabroni a i dlaczego chcesz uczyć moje dzieci i jakie masz prawo uczyć je czegokolwiek

Napisał(a): ~Gość -

~gość a może napisz coś o sopockiej zatoce pedofili obstawionej przez TVNowskie gwiazdy co do Czarnka to jest ministrem i ma prawo uczyć prawdziwej historii i wcale nie musi uczyć twoich dzieci możesz swoje dzieci uczyć w lewackich rajach nikt ci nie zabroni a i dlaczego chcesz uczyć moje dzieci i jakie masz prawo uczyć je czegokolwiek
Idź się żalić, kościółkowy ciemny ludku , do TVPomyje. Tam ci ukoją serce szczuciem na Tuska.
Nie życzę ci, by twoje dziecko obmacywał w zakrystii ksiądz pedofil. A ty go wieczorem zaprosisz po kolędzie na kolację, zakłamany ciemny głąbie i pewnie pozwolisz zabrać mu twoje dziecko na wakacje, ciesząc się ,jaki to dobry człowiek.

Reklama

Reklama

Napisał(a): Serwus100 -

Dobrawa1 Nie pisze się 21 wiek, tylko XXI wiek
Zapamiętaj!
Nie słucham rad personelu pomocniczego. Nudzisz się? Ja nie potrzebuję rad. Pisz na temat w temacie, ja nie jestem tematem. Już nie potrafisz zatrybić o czym jest temat.

Reklama

Napisał(a): ~zawór -

~Gość
~gość a może napisz coś o sopockiej zatoce pedofili obstawionej przez TVNowskie gwiazdy co do Czarnka to jest ministrem i ma prawo uczyć prawdziwej historii i wcale nie musi uczyć twoich dzieci możesz swoje dzieci uczyć w lewackich rajach nikt ci nie zabroni a i dlaczego chcesz uczyć moje dzieci i jakie masz prawo uczyć je czegokolwiek
Idź się żalić, kościółkowy ciemny ludku , do TVPomyje. Tam ci ukoją serce szczuciem na Tuska.
Nie życzę ci, by twoje dziecko obmacywał w zakrystii ksiądz pedofil. A ty go wieczorem zaprosisz po kolędzie na kolację, zakłamany ciemny głąbie i pewnie pozwolisz zabrać mu twoje dziecko na wakacje, ciesząc się ,jaki to dobry człowiek.
Niestety taka prawda. I założę się, że dziecku nie uwierzą.

Napisał(a): ~Zława -

Serwus100
Dobrawa1 Nie pisze się 21 wiek, tylko XXI wiek
Zapamiętaj!
Nie słucham rad personelu pomocniczego. Nudzisz się? Ja nie potrzebuję rad. Pisz na temat w temacie, ja nie jestem tematem. Już nie potrafisz zatrybić o czym jest temat.
Racja, zero nie może być tematem.

Napisał(a): Dobrawa1 -

~come
Dobrawa1
Serwus100

XXI wiek, a słownictwo jaskiniowca.
Prostaczko! A dlaczego ma PiSać Rzymskimi cyframi, czy to mus buszmenów PiSowskich? Każdy sobie pisze, jak mu pasuje. Twoje słownictwo pochodzi z XV wieku.
"W 21 - WIEKU ZDARZAJĄ SIĘ JASKINIOWCY" - zdarzają się:-)
Skoro jest XXI wiek...to współczesny człowiek korzysta z osiągnięć nauki itd. i nie napisze "Każdy sobie pisze, jak mu pasuje.". Jesteś przykładem jaskiniowca.

Sam sobie zaprzeczasz.

"Czy można wierzyć ludziom, którzy opowiadają brednie jaskiniowe z epoki barnarzyństwa i cnotach niewieścich, którzy żyją seksem, zamiast zająć się nowoczesną nauką dzieci, żeby nasze społeczeństwo nie było sto lat za murzynami...."

Napisał(a): ~Zawór -

Dobrawa1
~come
Dobrawa1
Serwus100

XXI wiek, a słownictwo jaskiniowca.
Prostaczko! A dlaczego ma PiSać Rzymskimi cyframi, czy to mus buszmenów PiSowskich? Każdy sobie pisze, jak mu pasuje. Twoje słownictwo pochodzi z XV wieku.
"W 21 - WIEKU ZDARZAJĄ SIĘ JASKINIOWCY" - zdarzają się:-)
Skoro jest XXI wiek...to współczesny człowiek korzysta z osiągnięć nauki itd. i nie napisze "Każdy sobie pisze, jak mu pasuje.". Jesteś przykładem jaskiniowca.

Sam sobie zaprzeczasz.

"Czy można wierzyć ludziom, którzy opowiadają brednie jaskiniowe z epoki barnarzyństwa i cnotach niewieścich, którzy żyją seksem, zamiast zająć się nowoczesną nauką dzieci, żeby nasze społeczeństwo nie było sto lat za murzynami...."
A jak nie masz nic racjonalnego do powiedzenia, to powstrzymaj się, bo się trollu ośmieszasz.

Napisał(a): olacda -

Serwus100- "Dzieci trzeba chronić przed takim kościołem i PiS"- może trzeba chronić przed takimi jak ty!!!
Czas pokaże kto reprezentuje ciemnotę- PIS czy cała reszta.
Wartości prezentowane przez PIS mają 2 tysiące lat i nadal są aktualne, szanowane przez większość społeczeństwa.
Mniejszość nie może narzucać swojej ideologii większości.
« Wróć do tematów
Do góry strony: W 21 - WIEKU ZDARZAJĄ SIĘ JASKINIOWCY