92
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi58
  • Ocen na +0
92 ppt ?

W co się ubrać na randkę? (59)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: W co się ubrać na randkę?

Napisał(a): gość -

Pewien pan zaprosił mnie do Villa Nuova na randkę. Wiedziałam, że to elegancka restauracja, więc wybrałam sukienkę ołówkową Asos, ale z butami miałam problem. Problem taki, że romantyczny spacer po alejkach wilanowskiego parku w szpilkach, mógłby być niebezpieczny. Zdecydowałam się więc na buty na słupku.

O TO TUTAJ CHODZI, ZE ŁATWIEJ I BEZPIECZNIEJ POWIEDZIEĆ, ŻE WYNAJMOWAŁA NA SŁUPY, JAK OTWORZYĆ TĄ PUSZKĘ PANDORY- JEDNA WIELKA MACHIINA SUTENERSTWA, WYNAJMU, NARKOTYKÓW I W DAWANIA ALIBI NA TANDECIE DLA SKARBÓWKI - DLATEGO DZIEWCZYNA M.I. MUSIAŁA ZNIKNĄĆ , MIĄŁA PODSŁUCH ZAŁOŻONY, POROBIONE ZDJĘCIA , BYŁA SZANTAŻOWANA I ZASTRASZANA, ZA DUZO MÓWIŁA , PEWNIE WYWIEZIONA ALBO SZANTAŻOWANA! MAFIA !

gość O TO TUTAJ CHODZI, ZE ŁATWIEJ I BEZPIECZNIEJ POWIEDZIEĆ, ŻE WYNAJMOWAŁA NA SŁUPY, JAK OTWORZYĆ TĄ PUSZKĘ PANDORY- JEDNA WIELKA MACHIINA SUTENERSTWA, WYNAJMU, NARKOTYKÓW I W DAWANIA ALIBI NA TANDECIE DLA SKARBÓWKI - DLATEGO DZIEWCZYNA M.I. MUSIAŁA ZNIKNĄĆ , MIĄŁA PODSŁUCH ZAŁOŻONY, POROBIONE ZDJĘCIA , BYŁA SZANTAŻOWANA I ZASTRASZANA, ZA DUZO MÓWIŁA , PEWNIE WYWIEZIONA ALBO SZANTAŻOWANA! MAFIA !
Mogę tylko potwierdzić- mój kumpel wszedł w drogę alfonsom i szuka zaginionej dziewczyny- to mafia i kręgi sutenerskie swoimi kanałami wywalili go z roboty chcąc pozbawic go srodków na szukanie itd, wywalili go w parę dni jak dostarczał info policji, a musze powiedzieć, że był to wzorowy pracownik, wyższe wykształcenie, wszelkie uprawnienia, zero chorobowego, tak menty czują sie bezkarni i chronieni !ale on wiedział o tym doskonale i przewidział ich ruch, przeliczyli się obwiesie, chcesz zanalez dziewczyne zadnych reguł, inaczej nie znajdziesz wiecej na spotka, włożcie sobie układ w dup....kkocoołkkowa

Z TEGO CO WIEM, OKLICE WSKAZANE W OGŁOSZENIU, SALWATOR TOWER, PO CHWILOWEJ PO PRZERWIE SPOWODOWANEJ ZAMIESZANIE, WOKÓŁ ZAGIBNIONEJ DZIEWCZYNY ORAZ INNYMI SPRAWAMI- MIESZKANIÓWKI WRAZ Z CAŁA OTOCZKA SUTENERKĄ WZNOWIŁY DZIAŁALNOŚĆ, CO MOŻNA TEZ POZ ZNAĆ PO OBSTAWIE I CHRONIENIU, WIĘCEJ NA PRIV, TAK WIĘC NIC DZIWNEGI, ŻE TWOJE OGŁOSZENIA W OKOLICY SKRZETNIE ZNIKAJĄ, WIĘCEJ NA SPOTKA

JUTRO NALOT NA BURDELE KOCCCCIOOOŁKOWEJJJ, A MAICH CHYBA 10 I HASA SOBIE POW WOLNOŚCI, A DZIEWCZYNA PEWNIE SPZREDANA 1 KPINA, PATOLOGIA, POOLANDIA KRAJ MAFII KOLESI I ZBOCZEŃĆÓW SEKSUALNYCH NA STANOWISKACH , CHRONIACYCH TE CAŁY BURDE, BO Z NIEGO KORZYSTAJĄ L, NIC DZIWNEGO, ŻE DZIEWCZYNY ZNIKAJĄ!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak sie ubieracie na wigilie forum interia
  • sukienka rozpinana na randke
Do góry strony: W co się ubrać na randkę?