14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +40
14 ppt ?

W drugiej turze trzeba głosować PRZECIW DUDZIE, żeby sparaliżować PIS (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

W drugiej turze trzeba głosować PRZECIW DUDZIE, żeby sparaliżować PIS

Napisał(a): gość -

Będę głosował na każdego kto będzie w drugiej turze przeciwnikiem Dudy, nawet jeśli będzie to kandydat, którego nie popieram. Trzeba przerwać amok podatkowy PiS i niech się prezydent i rząd wzajemnie blokują to ludzie będą przynajmniej mieć święty spokój.
INTERIA.PL

Re: W drugiej turze trzeba głosować PRZECIW DUDZIE, żeby sparaliżować PIS

Napisał(a): gość -

Będą niedługo snuć narrację, że trzeba będzie głosować na Dudę, bo inaczej państwo będzie zamrożone i nie będą przechodzić też dobre ustawy. Tylko, że PiS nic dobrego nie robi, NIC, tylko kolejne podatki wprowadza, szasta pieniędzmi, wykorzystuje pozycję, żeby ich rodziny i znajomi mogli robić machlojki na kasę. Więc żadna strata dla ludzi.

Reklama

Re: W drugiej turze trzeba głosować PRZECIW DUDZIE, żeby sparaliżować PIS

Napisał(a): ~mirten -

gość Będą niedługo snuć narrację, że trzeba będzie głosować na Dudę, bo inaczej państwo będzie zamrożone i nie będą przechodzić też dobre ustawy. Tylko, że PiS nic dobrego nie robi, NIC, tylko kolejne podatki wprowadza, szasta pieniędzmi, wykorzystuje pozycję, żeby ich rodziny i znajomi mogli robić machlojki na kasę. Więc żadna strata dla ludzi.
Współczuję. Klasyczny przykład przedawkowania wszelkich tefałenów i gazetek wybiórczych. Sugeruję odwyk, może stan zdrowotny się polepszy? Ktoś (a nawet ktosie) ostatnimi czasy wszędzie rozsiewa wieści o rzekomym braku inteligencji, wykształcenia, a nawet urody (to, zdaje się, niejaka pani Nurowska)) tzw. pisowców - a co tu widzimy? Zresztą to nie tylko ten Autor/ka komentarza, reszta również cierpi na ten syndrom zamulenia umysłu. Łykają wszystko, co się im poda do wierzenia, niczego nie zweryfikują, nie doczytają (może to za trudne dla tych "lepiej wykształconych"?), nie porównają, nie wysilą się na własną analizę, nie zastanowią się... Oj, marnie to widzę. Taki elektorat to przecież wstyd. Ale co tam wstyd - jaka partia, taki elektorat. Partii nie wstyd, to i wyborcom nie.
To się w psychologii nazywa "przeniesieniem" - zarzucać drugim to, na co się samemu cierpi po to, by samemu poczuć się (fałszywie) nieco lepiej. Mam wrażenie, że ci siejący nienawiść (vel "hejt", tak ponoć ładniej brzmi, bo zagranicznie...), poniżający przeciwników, odsądzający ich od wszystkiego, co ma cień dobra, szydzący i wyśmiewający tych drugich - zbyt długo woatrywali się w lustro i to, co tam zobaczyli, ich przeraziło. WIęc - uruchomili mechanizm przeniesienia i zwyczajnie zrzucili z siebie ten cały ohydny balast na przeciwników. I nawet nie wiedzą, że psychologia zdefiniowała to zjawisko już bardzo dawno, ale jak mają wiedzieć, skoro tacy "wykształceni"...
Oj ludzie, ludzie... Wyborcy prawicowi, wyborcy A. Dudy, wyborcy PiS-u przerastają was o głowę albo i sto głów, zarówno w wykształceniu, jak i zwykłej, życiowej mądrości. Ocknijcie się! Jeszcze jest szansa na wyplątanie się z macek tych, co Wam mącą w głowach. Szkoda Waszego życia, by tak się babrać w kłamstwach, zohydzaniu innych, którzy mają odmienne od waszych poglądy, by tak samemu dawać się manipulować przez te cwaniackie media lewicowo-liberalne (cóż za nazwa, ani jedno, ani drugie nie jest adekwatne, ale cóż, póki co inna, włąściwsza nazwa, nie przejdzie).
Skoro mowa o wykształceniu i inteligencji - wiedzą Państwo antypisowscy, kto to taki "poleznyj idiot"? Określenie przypisywane Leninowi, choć niekoniecznie to on tak zaczął nazywać pewnych użytecznych... no właśnie. Nie bądźcie nimi, drodzy wrogowie prawicy. Sami się ośmieszacie. Te Wasze wywody, ta specyficzna diagnoza rzeczywistości, to zacietrzewienie, ta nienawiść... To szkodzi przede wszystkim Wam. Nam, prawicowcom, ani trochę. Nawet jest nam użyteczne. Jak w tym powiedzonku. Sami się wystawiacie. Przyznaję, trochę to śmieszne, choć jednocześnie żal mi Was. Jak dzieci - tak zupełnie nie mieć orientacji w rzeczywistości, żyć i myśleć jak w matriksie.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: W drugiej turze trzeba głosować PRZECIW DUDZIE, żeby sparaliżować PIS