623
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi506
  • Ocen na +0
623 ppt ?

"W imię Boga" - tak powinna zaczynać się konstytucja - uważa prezes PiS (507)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

"W imię Boga" - tak powinna zaczynać się konstytucja - uważa prezes PiS

Napisał(a): Gość -

Kaczyński na Kongresie Katolików powiedział, że w Polsce jest obecnie najtrudniejsza sytuacja od czasów komunizmu...
Prezes PIS oczywiście mówił też o relacji państwa i kościoła podkreślając jego dużą wagę.
Co ciekawe Kaczyński uważa, że konstytucja RP powinna się zaczynać słowami: "W imię Boga wszechmogącego" Oczywiście w Częstochowie usłyszał oklaski. Ja jestem ciekaw jak Wy to widzicie? Przecież prawo nie powinno dotyczyć tylko ludzi wierzących, ale ogółu. Czy się mylę?
INTERIA.PL

Reklama

Re: "W imię Boga" - tak powinna zaczynać się konstytucja - uważa prezes PiS

Napisał(a): gość -

Do tych którzy TYLKO krytykują naukę Kościoła Katolickiego: Motywem waszych działań jest chęć usprawiedliwienia, zagłuszenia sumienia, ponieważ żyjecie w sposób tak daleko odbiegający od nauczania Kościoła Katolickiego. Najlepszą obroną jest przecież atak. Ale w głębi waszego serca (jeżeli poddacie się refleksji) jest pewnie pragnienie życia według prawa naturalnego, Prawa Bożego - tylko, żeby zrealizować to pragnienie potrzebna jest pokora czyli chęć poznania prawdy, której wam brak. Jesteście ludźmi może czasami bogatymi na zewnątrz, ale biednymi w środku - bez wytyczonych wartości, ideałów - które to determinują głęboki sens naszego życia. Życzę wam chęci poznania prawdy o sobie samym, a poprzez to poznania Boga.

Reklama

Reklama

Jestem katolikiem. Gdyby tak zaczynała się konstytucja przyjął bym to z entuzjazmem. Rozumiem, że jest to jednak nie do przyjęcia przez ludzi niewierzących lub innych wyznań. Więc wystarczy mi to co jest obecnie. Konstytucja powinna reprezentować wszystkich obywateli tego kraju. Jednak proszę przeciwników o zaakceptowanie faktu, że w tym kraju są również katolicy i mają prawo do partii, która odwołuje się do wiary katolickiej . Katolicy również maja prawo do własnej telewizji, prasy, poglądów społecznych i politycznych nawet jeśli odwołują się do czegoś tak egzotycznego jak wiara. Z tym chyba duża część polskiego społeczeństwa wołająca o własne prawa ma kłopoty z przyznaniem podobnych praw katolikom.

niestalosie Kaczyński na Kongresie Katolików powiedział, że w Polsce jest obecnie najtrudniejsza sytuacja od czasów komunizmu...
Prezes PIS oczywiście mówił też o relacji państwa i kościoła podkreślając jego dużą wagę.
Co ciekawe Kaczyński uważa, że konstytucja RP powinna się zaczynać słowami: "W imię Boga wszechmogącego" Oczywiście w Częstochowie usłyszał oklaski. Ja jestem ciekaw jak Wy to widzicie? Przecież prawo nie powinno dotyczyć tylko ludzi wierzących, ale ogółu. Czy się mylę?
UWAGA!!!
W imię Jaroslawa,Lechha,Oćca i PiS ameen

ateista_też ARTYSTA

Napisał(a): kalachim73 -

Temu to już całkowicie do łba nas......o.Tak bardzo chce do koryta,że katolom bez wazeliny włazi gdzie popadnie.Wszystko po to aby nie wyszły na jaw Jego przestępstwa,szczególnie przyczyna katastrofy smoleńskiej.A jak/co nie daj bogowie wszyscy/ dorwie się ze swoją bandą do tego koryta,to już koniec świata.

niestalosie Kaczyński na Kongresie Katolików powiedział, że w Polsce jest obecnie najtrudniejsza sytuacja od czasów komunizmu...
Najbardziej mnie śmieszy fakt że członkowie PIS-u udają że nie widzą iż ich " PRZYWÓDCA " już dawno stracił kontakt z rzeczywistością i oprócz schizofrenii zdradza objawy ( mimo podobno wykształcenia) zwykłej prostackiej GŁUPOTY ! Ten osobnik jest nie tyle "niebezpieczny" ile mały , śmieszny i godny pożałowania . Sądzę że teraz po tej wypowiedzi ludzie jakby nawet chcieli zmian to zagłosują na wszystkich tylko nie na to " monstrum" oddające Polskę w pacht czarnej stonce .

Napisał(a): broniazradcomia -

gość Ci co teraz mówią. że nie chcą "w Imię Boga", to niedługo będą mamrotać w imię Allacha; do tego dąży Europa.
Stawiasz sprawę debili stycznie i prostacko.
To tak jak za czasów komuny nie chciałbyś dobrowolnie zapisać się do partii mówiono ooo to wy jesteście przeciwko nam!!!

Zawsze jakieś ultimatum i w imię Boga Wszechwidzącego takie miernoty próbują sobie zakradać łaski.
Tak wycieracie ty również Bogiem swoje gęby, że nawet napluć się na nie nie chce.

Zostawcie Boga w spokoju, On i prawdziwa wiara się obroni, zarówno przed takimi faryzeuszami jak ty i kaczko ludek i inni również jak i przed islamem
« Wróć do tematów
Do góry strony: "W imię Boga" - tak powinna zaczynać się konstytucja - uważa prezes PiS