115
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi73
  • Ocen na +0
115 ppt ?

W jaki sposób powiedzieć partnerowi o ciąży? (74)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

W jaki sposób powiedzieć partnerowi o ciąży?

Napisał(a): Gość -

Przychodzi w życiu taki czas, że kobieta zachodzi w ciąże. Sprawcą całego zamieszania jest oczywiście Wasz partner, bo w końcu dzieci nie przynosi bocian, ani nie znajdujemy ich w kapuście. Tutaj kieruję pytanie zarówno do Pań, jak i Panów.

W jaki sposób powiedzieć partnerowi o tym, że jest się z nim w ciąży, aby go nie przerazić?

W jaki sposób im o tym powiedziałyście?

A pytanie do Panów – W jaki sposób się dowiedzieliście o tym?
INTERIA.PL

Re: W jaki sposób powiedzieć partnerowi o ciąży?

To ciekawę, zawsze wydawało mi się, że dwoje ludzi jest potrzebnych, żeby kobieta mogła zajść w ciążę; i ona i on:) więc sprawcami "całego zamieszania"są zwykle oboje. no przynajmniej mi się wydaje. Chyba jeszcze nie jestem wiatropylna a mój facet chyba nie potrafi przenosić siłą woli swoich plemników, no ale w przyrodzie różnie bywa;D wbrew powszechnemu sądzeniu kobiet, faceci nie są znów aż tak odpowiedzialni za wszystkie nieszczęścia i kataklizmy tego świata, za sporo;D ale nie za wszystkie.
jak powiadomić, no chyba raczej tak NORMALNIE werbalnie i najlepiej osobiście;D są według mnie takie sytuacje, które nie powinny być inaczej załatwiane (podobnie jak zakończenie związku, oświadczyny, ciąża etc.).

Gość To ciekawę, zawsze wydawało mi się, że dwoje ludzi jest potrzebnych, żeby kobieta mogła zajść w ciążę; i ona i on:) więc sprawcami "całego zamieszania"są zwykle oboje. no przynajmniej mi się wydaje. Chyba jeszcze nie jestem wiatropylna a mój facet chyba nie potrafi przenosić siłą woli swoich plemników, no ale w przyrodzie różnie bywa;D wbrew powszechnemu sądzeniu kobiet, faceci nie są znów aż tak odpowiedzialni za wszystkie nieszczęścia i kataklizmy tego świata, za sporo;D ale nie za wszystkie.
jak powiadomić, no chyba raczej tak NORMALNIE werbalnie i najlepiej osobiście;D są według mnie takie sytuacje, które nie powinny być inaczej załatwiane (podobnie jak zakończenie związku, oświadczyny, ciąża etc.).
Co to za odpowiedz!!! Jak typowy Polak niezadowolona pani, pewnie jest gruba albo strasznie brzydka i pisze na forach które jej nie dotyczą i nawet nie interesują.

Ciąża to najpiękniejsza rzecz w życiu i to nie ważne czy planowana czy nie, więc najlepiej zebrać się i oświadczyć z radością że będzie tatą!

Reklama

Gość
Gość To ciekawę, zawsze wydawało mi się, że dwoje ludzi jest potrzebnych, żeby kobieta mogła zajść w ciążę; i ona i on:) więc sprawcami "całego zamieszania"są zwykle oboje. no przynajmniej mi się wydaje. Chyba jeszcze nie jestem wiatropylna a mój facet chyba nie potrafi przenosić siłą woli swoich plemników, no ale w przyrodzie różnie bywa;D wbrew powszechnemu sądzeniu kobiet, faceci nie są znów aż tak odpowiedzialni za wszystkie nieszczęścia i kataklizmy tego świata, za sporo;D ale nie za wszystkie.
Co to za odpowiedz!!! Jak typowy Polak niezadowolona pani, pewnie jest gruba albo strasznie brzydka i pisze na forach które jej nie dotyczą i nawet nie interesują. Ale jestes tepak, napewno jeden z tych, ktorzy uwazaja ze ciaza i te sprawy dotycza tylko kobiet a facet tylko do.... Szkoda slow na takich jak ty.

Ciąża to najpiękniejsza rzecz w życiu i to nie ważne czy planowana czy nie, więc najlepiej zebrać się i oświadczyć z radością że będzie tatą!

Reklama

Reklama

Chciałam mu po prostu pokazać test: "Kochanie, chodź szybciutko, zobaczysz niespodziankę". Ale on nie chciał wstać i popatrzeć, choć wiedziałam na bank, że wie, o co mi chodzi (poprzedniego dnia kupiłam test i miałam go zrobić rano). Popłakałam się. Tak tatuś powitał dzidziusia.

Gość Chciałam mu po prostu pokazać test: "Kochanie, chodź szybciutko, zobaczysz niespodziankę". Ale on nie chciał wstać i popatrzeć, choć wiedziałam na bank, że wie, o co mi chodzi (poprzedniego dnia kupiłam test i miałam go zrobić rano). Popłakałam się. Tak tatuś powitał dzidziusia.
jak się nie potrafisz zabezpieczyc babo, to sie nie dziw !

W środowisku, w którym mieszkam i pracuję wiele lat, niemal wszystkie ciąże są niechciane lub nieplanowane. Po prostu same wpadki. Niektórzy nawet nie udają, że się cieszą. Ci zaś, którzy udają, robią to tak raczej żałośnie.

takie malutkie buciczki dostal moj mąż od swojej[hmmmm-mowil ze kolezanki z pracy]ciemniak-nawet nie wiedzial co to znaczy i pochwalil sie mi w domu.................dla mnie byl to najgorszy dzien w moim zyciu

Najnormalniej w swiecie. "Kochanie jestem w ciązy" "Będziemy mieli dzidziusia" a przy drugim "Skarbie Rafałek bedzie miał rodzenstwo" Jakos tak to u nas bylo:) bez fajerwerków... bez podchodów, tak po prostu.. Jeszcze 2 miesiace i te nasze drugie szczęście przyjdzie na świat:))) Pozdrawiam

Gość takie malutkie buciczki dostal moj mąż od swojej[hmmmm-mowil ze kolezanki z pracy]ciemniak-nawet nie wiedzial co to znaczy i pochwalil sie mi w domu.................dla mnie byl to najgorszy dzien w moim zyciu
o help.. współczuje naprawdę i jeszcze sie żonie pochwalił:/

Gość
Gość Chciałam mu po prostu pokazać test: "Kochanie, chodź szybciutko, zobaczysz niespodziankę". Ale on nie chciał wstać i popatrzeć, choć wiedziałam na bank, że wie, o co mi chodzi (poprzedniego dnia kupiłam test i miałam go zrobić rano). Popłakałam się. Tak tatuś powitał dzidziusia.
yyyy a skąd założenie, ze to nieplanowane? Może planowali.. tu chodzi o reakcje partnera a nie załamanie, ze jest w ciązy.. czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli...

Gość
A cóż ty pleciesz? Mąż nie powinien być zaskoczony, skoro sam prosił o to, byśmy mieli już dziecko!!!!!!!! PROPOZYCJA DZIECKA WYSZŁA OD NIEGO!!!!!!!!! Nikt go tu "w ciążę nie wrabiał". A wg ciebie w takiej sytuacji nie miałam prawa się zdziwić?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak powiedzieć o ciąży partnerowi
  • jak powiedzieć partnerowi o ciąży
  • sposoby na powiadomienie o ciąży
  • Jak powiedzieć partnerowi o nieplanowanej ciąży?
  • jak powiedzieć partnerowi wiadomości o ciąży
  • Jak powiadomić partnera o ciąży
  • jak poinformować partnera o ciąży
  • jak poinformować chłopaka o nieplanowanej ciazy
  • jak powiedzieć facetowi ze jestem w ciazy
  • jak powiedzieć mężowi o ciąży
  • wpadka jak to powiedziec partnerowi
  • w jaki sposób powiedzieć o ciąży
  • jak w ciekawy sposob powiedziec o ciazy
  • jak powiedziec chlopakowi o nieplanowanej ciazy
  • Jak poinformowac faceta o ciazy?
Do góry strony: W jaki sposób powiedzieć partnerowi o ciąży?