37
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń652
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +0
37 ppt ?

w jakich garnkach gotujecie? (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: w jakich garnkach gotujecie?

Napisał(a): Gość -

SUPER WAŻNE w jakich garnkach gotujesz / dla zdrowia,wygody,czasu i dla kieszeni/.Ja uzywam garnki 22 lata i
ciagle wyglądają jak nowe.Cały zestaw używam prawie codziennie i nie wyobrażam sobie gotowania w innych.
To sa garnki prod..niemieckiej kupione na jakimms pokazie /odpowiednik naszej firmy Philipiak.Garnki wykonane są
ze stali szlachetnej i mają grube dna/ i sa BARDZO DROGIE/ ale warto zainwestować raz i masz super wygodę na całe życie. POLECAM.
INTERIA.PL

Używam garnków ze stali szlachetnej WMF, rewelacja, nic się nie przypala, nie przywiera, bardzo łatwe w pielęgnacji.
Patelnie teflonowe Slilt - to samo.
Bardzo dobre są jeszcze garnki Fissler, mam tylko szybkowar tej firmy, ale jest naprawdę super.
Aha, i do gulaszy, pieczeni etc. posiadam dwa garnki żeliwne (mały i duży), udało mi się je dostać na jakiejś wyprzedaży w Niemczech, przecenione okrutnie, nie mogłam się oprzeć - i nie żałuję.
Uważam, że dobre garnki w kuchni to podstawa, miałam nie-przyjemność gotować w badziewiu - w studenckich czasach, i to była porażka.

Od czasu kiedy zaczęłam gotować w szklanych garnkach, w których gotuje się bezpośrednio na ogniu, nie dam się przekonać już do żadnych metalowych, teflonowych czy innych. Zupełnie inne walory smakowe gotowanych potraw, gotowanie jest zdrowe, bo żywność nie ma kontaktu z metalem, a i widok takiego garnka na kuchni rewelacyjny. Szczerze polecam.

Reklama

Mam dość duży zestaw Zepter. Faktycznie sa bardzo wytrzymałe, nawet jak sie uda coś przypalić to świetnie się je myje. Szczególnie polecam patelnię, świetnie dusi się mięso bez użycia tłuszczu. Garnki mam już ponad 15 lat, ale być może teraz są już podobne odpowiedniki w trochę niższej cenie.

Garnki mam zwykłe, nie patrzyłem na markę. A patelnię teflonową tefala, ale tłuszczu sobie nie żałuję :-) Dla mnie ważniejsze było to że ma dużą średnicę niż to, że jest teflonowa. Dałem za nią ponad 50 złotych, a teraz widzę, że na electro kosztuje 40. Zastanawiam się teraz jeszcze nad zestawem garnków ingenio, ktoś korzystał?

Reklama

Hmm ja miałam już w swoim dorobku różne garnki ;) I faktycznie te, które kupione były na jakimś straganie bardzo szybko się przypalały... Chociaż nie było to regułą. Od jakiegoś czasu mam z kolei garnki ze stali szlachetnej i nie narzekam. Spory wybór takich garnków i patelni jest na magicznaplaneta.pl.

Reklama

Od 17 lat mam garnki Zeptera. W zestawie były dwa + patelnia + przykrywa szybkowarowa i miski. Mam je do dziś, kosztowały fortunę, są wytrzymałe, to fakt, dobrze się w nich gotuje, ale na cztero - pięcioosobową rodzinę są zbyt małe. W międzyczasie kupiłam zestaw garów na promocji, uszy w nich wymieniane są non stop, po prostu się palą., a w tych największych nie dadzą się wymienić, puściły na spawie, strach je dźwignąć, gdy są gorące.

ja gotuję w garnkach Philipiaka, są ze stali nierdzewnej, to chyba mój najlepszy dotychczasowy wybór, mama uzywa ich od lat, teraz ja przejęłam pałeczkę:) gotowanie na parze i smażenie bez tłuszczu,to juz u nas codzienność, jestem spokojna, że zapewniam dzieciom zdrowe posiłki.

annamast88 ja gotuję w garnkach Philipiaka, są ze stali nierdzewnej, to chyba mój najlepszy dotychczasowy wybór, mama uzywa ich od lat, teraz ja przejęłam pałeczkę:) gotowanie na parze i smażenie bez tłuszczu,to juz u nas codzienność, jestem spokojna, że zapewniam dzieciom zdrowe posiłki.
Bez sensu, co mają garnki do zdrowych posiłków??? Chyba najważniejsze jest co wkładasz do garnka :-) większej bzdury nie słyszałem. Jak sądzisz kto będzie odżywiał się zdrowiej Ty z tymi garnkami czy ja na wsi? Czy ty gotując golonkę czy ja jedząc owoce? Co to ma wspólnego z garnkami? Bzdura reklamowa jakich mało.

edimazur Ja używam garnków Philipiaka w swojej kuchni już od dwóch lat i chwalę sobie ten zestaw. A jakie informacje Cię interesują?
Może interesuja go takie:

moi rodzice od kilku lat dostają zaproszenia od firmy Philipiak na różne spotkania promujące ich produkty. Niestety, rodzice ciągle kupują zupełnie niepotrzebne im rzeczy. Zupełnie tego nie rozumiem. Ciągle dzwonią telefony z tej firmy i nagabują, by przyjść. Zachęcają tanimi prezentam, które tak naprawde są chińską tandetą. Dziś zadzwoniła mama i powiedziała, że kupiła jakiś zestaw za BAGATELA! 4 tys. zł!!!!!!!!!
Nie wiem jakim cudem dostali kredyt ponieważ oboje utrzymują się z niskiej renty. W dodatku tata porusza się na wózku, a mama ma zaćmę.
Moje tłumaczenia na nic, dlatego zamierzam sama zrobić z tym porządek. Rodzice spłacają raty, z mężem pomagamy im finansowo, ale nie mam zamiaru płacić za taki badziew!
Czy ktoś z Was wie, jak zrezygnować z takiej umowy kredytowej, czy mam iść do banku i napisać pismo do firmy, czy od razu odwieźć ten szmelc? Jak myślicie, może ktoś miał podoby problem?

a może takie:

Za te działania Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył na Philipiak Polska prawie 62 794. zł kary; przedsiębiorca odwołał się do sądu.

czy takie:

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wpłynęła bowiem fala skarg na konsultantów firmy Philipiak Polska, która z takiego właśnie nachalnego telemarketingu „słynie”. Urząd wszczął postępowanie w tej sprawie.

a może takie:

Philipiak Polska przyznawał sobie prawo do rozwiązania umowy z konsumentem zalegającym ze spłatą bez wcześniejszego wezwania.

czy te:

Witam po długiej przerwie ...informacja dla tych którzy sledzili moje zmagania z Philipiakiem .
Philipiak wstapił na droge sądowa ze mna poniewaz odmówiłam zapłacenia pozostałych rat uzasadniając zła jakoscia towaru. Sad powołał biegłego jego opinia jest jednoznaczna cytuję

]Wyżej opisane garnki używane przez pozwana nie nadają się do użytku i podlegaja wymianie .Garnki sa niewłasciwej jakosci i nie spełniaja swoich zadań..

Opinia ma 6 stron

Jest tego setki w internecie ocena: firma kiepska naciągająca i wciskająca kit naiwnym
Sprowadza się do tego:

Wykorzystanie naiwności osób, poprzez przedstawianie nieprawdziwych informacji odnośnie jakości czy ceny danego towaru, jest elementem, który wyczerpuje znamiona pojęcia oszustwa" - mówi Prokurator Generalny Andrzej Seremet pytany przez słuchaczy RMF FM o dochodzenia w sprawach oszukanych przez firmy zajmujące się oferowaniem w sprzedaży bezpośredniej - na przykład "garnków za 5 tysięcy złotych, rezonatorów czy pościeli".

« Wróć do tematów
Do góry strony: w jakich garnkach gotujecie?