176
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +1
176 ppt ?

W jakim wieku najlepiej wziąć ślub? (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: W jakim wieku najlepiej wziąć ślub?

Napisał(a): femm -

Czasy,gdzie dziewczyna powinna szybko wyjsc za maz,bo zostanie stara panna,juz minely.Dzisiejsze kobiety sie realizuja zawodowo,spelniaja swoje ambicje,stabilizuja sytuacje finansowa.Pozne macierzynstwo,tez nie jest juz niczym dziwnym,niestosownym.Partnera tez chyba lepiej wybrac swiadomie niz tylko po to,bo mama tego chce.Byc moze po prostu wolalaby juz byc sama,bez corki na karku,stad jej poglady.

Reklama

Napisał(a): gość -

gość Jak najwcześniej. 22 lata to dobry wiek, poza tym trudno z niektórymi sprawami wytrzymać długo, bo potem się zgłupieje.
W dzisiejszych czasach w tym wieku jest się jeszcze dzieckiem. A dzieci nie powinny podejmować życiowych decyzji bo później są rozwody itp przykre rzeczy.

Reklama

gość Już powinnas być po ślubie i miec 3 dzieci , to bylas byś szczęśliwa dopiero a nie czekać bo nie ma na co lepiej nie będzie im później tym gorzej :-)
A świstaki zawijają cukierki w pazłotka. 3 dzieci w wieku 22 lat ale jej życzysz.

Napisał(a): Gość -

Śmieszne jest to założenie jakie wynika z tego pytania - małżeństwo sprawa pokoleniowo obowiązkowa - nie wiadomo śmiać się czy płakać - zabobon kulturowy z lamusa, coś jak wszelkie religie. W dzisiejszych czasach nie ma obowiązku wychodzenia za mąż i odwrotnie, a co dopiero określanie limitu wieku. W życiu bym dzisiaj nie decydował się na małżeństwo. W zasadzie dzisiaj najbardziej na instytucji małżeństwa zależy państwu.

Lampart Śmieszne jest to założenie jakie wynika z tego pytania - małżeństwo sprawa pokoleniowo obowiązkowa - nie wiadomo śmiać się czy płakać - zabobon kulturowy z lamusa, coś jak wszelkie religie. W dzisiejszych czasach nie ma obowiązku wychodzenia za mąż i odwrotnie, a co dopiero określanie limitu wieku. W życiu bym dzisiaj nie decydował się na małżeństwo. W zasadzie dzisiaj najbardziej na instytucji małżeństwa zależy państwu.
Zgadzam się całkowicie.

ja mojego męża poznałam jak miałam 22 lata i cztery lata później wzięliśmy ślub:)) teraz jesteśmy 1,5 roku po ślubie i mamy półrocznego synka:)) ślub był naszą decyzją więc nie wato słuchać niczyich nacisków tylko samemu decydować kiedy chce się wziąć ślub:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: W jakim wieku najlepiej wziąć ślub?