32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +-1
32 ppt ?

W jakim wieku zacząć stosować kremy przeciwzmarszczkowe? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: W jakim wieku zacząć stosować kremy przeciwzmarszczkowe?

Napisał(a): Gość -

eskimoska Stosujecie takie kremy?
Kiedy najlepiej zacząć i jakie obszary objąć największą troską?
jeszcze nie stosuję...:0
Jakoś zmarszczki , póki co, mnie omijają...:)
Jednak staram się uzywać kremów nawilżających i ujędniających....:)

bodzik1
No właśnie ja też nie stosuję,ale może właśnie powinnam zacząć :)

Reklama

eskimoska
bodzik1
No właśnie ja też nie stosuję,ale może właśnie powinnam zacząć :)
szczerze mówiąc nie wiem......:)
Jakoś się nad tym nie zastanawiałam..:)
W moim przypadku , wydaje mi się ze dbanie o nawilżenie wystarcz...(póki co...xD) ...I dobieranie kremów do wieku...:)

Napisał(a): gość -

Kobiety!Obecnie mam grubo po 50 tce a twarz i ciało młodej kobiety.Jak to robię?Może też pomocne są geny ale od przynajmniej 30 lat tosuję kremy ,odpowiednie do wieku.Gdy byłam młoda to w dzień nawilżające a nanoc półtłuste.Od 35 lat kremy intensywniejsze i na rano i na noc .Obecnie jest olbrzymi wybór i stosuję z serii dr.eris lub dermika ,z kwasem hialuronowym ,peptydami i ninnymi suplementami.Wierzcie to pomaga!!!!Dwa razy w tygodniu pilling złuszczający a maseczka do mojej cery z serii AA lub dr.Eris.Poza tym odpowiednio długi sen ,odżywianie -kefirki,jogurty ,jajka,owoce i warzywa,a z mięsa wyłacznie piersi z drobiu.Ruch na powietrzu to praca w moim ogródku i spacery po lesie.Tyle!No i miłość człowieka mego życia,choć nie jesteśmy często razem ,to świadomośc,że mnie kocha dodaje mi sił i urody!!!!

Reklama

najważniejsze dla skóry jest nawilżenie!!! najlepiej robić to właśnie po peelingu czy innych złuszczających zabiegach, jak mamy bardzo dobrze oczyszczoną skórę. wtedy skóra super chłonie wszystkie substancje, tym bardziej substancje aktywne mogą przenikać głęboko w skórę i wszystko co zdrowe trafia bezpośrednio tam gdzie trzeba :)))) w późniejszym czasie dobrze jest włączyć jakiś "poważniejszy" kosmetyk (jak już widać pierwsze zmarszczki!!!) :) ja używam tropokolagenu BioAge Derma Cosmetics, mają super ten kolagen bo ma mega duże stężenie i dodatkowo jest z kwasem hialuronowym czyli cały czas nam super nawilża:) ładnie odbudowuje skórkę więc polecam

Reklama

Ja zaczelam majac 18 lat (pod oczy). Sprzedawczyni sie ze mne smiala!!!
Dzis mam 64 lata i ANI JEDNEJ zmarszczki !!! A kolezanki podejrzewaja mnie o operacje plastyczne. Nigdy bym tego nie zrobila !!!

Witam serdecznie, krem przeciwzmarszczkowy?

Kremy na zmarszczki spełniają szereg funkcji i zadań. Wygładzają delikatne zmarszczki, nawadniają lub nawilżają cerę, wyrównują jej koloryt, zapewniają wzmocnienie bariery ochronnej i regenerują.

Zapraszam ! ->http://www.kr(...)kowych/

wtedy kiedy sie zestarzejesz i jak zmarszczki zaczna sie pojawiac sadzac z twojego komentarza to tak masz chyba z 15lat,wiec jeszcze masz czas wiesz osoba deko starsza od ciebie ,juz by nie zadawala takiego glupiego pytania wiec kiedy sie zestarzejesz

Wszystko zależy od tego jaką masz skórę. Osoba posiadająca suchą skórę powinna o wiele wcześniej zacząć stosować kremy przeciwzmarszczkowe. Osoba posiadająca skórę tłustą może zacząć o wiele później bo jej skóra się tak nie łuszczy....

Na pewno warto jest na początku poczytać sobie o rodzajach skóry i zobaczyć jaki jet Wasz rodzaj:
http://portal(...)j-cery/

Dzięki temu można włączyć do pielęgnacji odpowiednie kremy.

Wszystko zależy od skóry danej osoby. Niektórzy zaczynają używać kremów już po 25 roku zycia, inni dopiero około 40 roku życia. Jak sama nazwa wskazuje kremy zazwyczaj są przeciwzmarszczkowe, więc zapobiegają pogłębianiu się zmarszczek. Ważne jest jednak, by nie robić tego za wcześnie, na pewno na każego przyjdzie czas. A póki ma się młodą skórę nie wolno zapominać o odpowiednim nawilżeniu.

Napisał(a): ~Hurta -

kremy przeciwzmarszczkowe jak sama nazwa wskazuje stosuje się, aby zapobiec zmarszczkom, czyli pewnie już przed 30 r.ż. można je stosować :) ja jestem aktualnie na używaniu kremu przeciwzmarszczkowego (32 lata mam) z eldan cosmetics i to chyba najlepiej dobrany krem jaki miałam
« Wróć do tematów
Do góry strony: W jakim wieku zacząć stosować kremy przeciwzmarszczkowe?