Komentarze (165)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Bo no -

Jednak zostaję przy ogrzewaniu domu węglem a miałem zakładać gazowe.Wyjdzie mnie najtaniej.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~on56 -

PIS potrzebuje kasę więc drożeje wszystko na co mają wpływ. Dali 500 na dzieci a zabiorą z nawiązką. BMW i AUDI i nie tylko te zabawki - kosztują
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Robert -

Łoł to mi rachunek do 20 złotych miesięcznie podskoczy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~ee -

Na emerytów przy wyborach raczej niech nie liczą
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): ~Ann -

W Polsce wszystko drożej naraz. Woda w moim mieście co roku i w tym też . Prąd , a właściwie wszystkie jego dodatki czyli :przesyły itd. Jak można tak robić ? Jak mamy żyć ?
Bogaci tego nie odczują , ale zwykli obywatele bardzo. Żywność poszła w górę bardzo w tym roku też .
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~jutu -

Rurociąg przez Bałtyk do Niemiec jest i Niemcy zarabiają odsprzedajac go Polsce po wyższej cenie my mamy przyjaciół Ukraińców ponieważ nie zgodzilismy się na rurociąg w Polsce ale za to przyjacielscy Ukraińcy atakują konsulaty malują groby zmieniają napisy na grobach a teraz pieprza w telewizji ze to Rosjanie czemu nie atakuje się innych konsulatów tak nas Ukraińcy lubią i dziwne groby malują nieznani sprawcy konsulaty atakują Rosjanie w Przemyślu rozrabiaja Ukraińcy bo maja roszczenia terytorialne do polski
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~sov a -

Krótko mówią, czy chcemy, czy nie i tak dopłacimy do górników.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~emeryt -

a ja głupi założyłem sobie ogrzewanie gazowe, a trzeba było nadal palić " byleczem"
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~zena -

To są pociągnięcia PROekologiczne ! Gdzie są ci gamonie ekolodzy , dlaczego nie przykują się łańcuchami do siedziby PGNiG ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~kijas -

Prawie co dzień dowiadujemy się że coś drożeje, dobra zmiana nabija sobie punkty na wybory.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz