W meteorytach, które spadły na Ziemię, odkryto składniki potrzebne do życia (807)

W meteorytach, które spadły na Ziemię, odkryto składniki potrzebne do życia

Temat dotyczy artykułu: W meteorytach, które spadły na Ziemię, odkryto składniki potrzebne do życia

Meteoryty przyniosły na Ziemię składniki niezbędne do powstania życia - twierdzi międzynarodowy zespół naukowców. Przy czym nie zdarzyło się to wcale przed miliardami lat, ale pod koniec... XX wieku. Dowody na to publikuje w najnowszym numerze czasopismo "Science Advances".

Komentarze (807)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ross -

"Naukowcy" maja już sole,aminokwasy, wodę ,białka to niech to wrzucą do "mieszalnika" i stworzą życie i człowieka !!! Mam nadzieję że nie wyjdzie z tego taki "materiał" jakim jest ta mafia PO !!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): naukowiec -

Polozylem kamień w inkubatorze i czekam kiedy zamieni się w człowieka
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Adam Jezierski -


Kosmici?

Niemal codziennie pojawiają się nowe doniesienia "naukowe" na temat kosmitów, kontaktów z kosmitami, wizyt kosmitów w czasach prehistorycznych.

Odkrywane są w nowe planety. - Niemal w każdym artykule popularnonaukowym dotyczącym najnowszych odkryć astronomów znajdujemy dywagacje na temat: - Czy na odkrytej egzoplanecie istnieje życie?

Tematyka budzi duże zainteresowanie.

Jest klikalność. Jest wielka ilość komentarzy.

Nie wykryto dotąd żadnego sygnału, który mógłby zostać wysłany przez obcą cywilizację w naszym kierunku (niekoniecznie do nas). - Taki sygnał powinien zawierać zakodowaną informację tak jak nasze sygnały radiowe i telewizyjne. Dopiero wtedy bylibyśmy pewni, że odkryliśmy obcą cywilizację. Nie musielibyśmy zrozumieć zakodowanego sygnału. - Promieniowanie zawierające uporządkowaną informacją łatwo jest odróżnić od promieniowanie, które takiej informacji nie zawiera.

Jestem przekonany, że życie mogło powstać po raz drugi, trzeci i następny gdzieś w kosmosie. Być może uda się zainicjować proces ewolucyjny sztucznie.

1) Proces ewolucyjny jest niezdeterminowany i za każdym razem przebiega inaczej.

2) Nie można wykluczyć, że życie na Ziemi powstawało więcej niż jeden raz a inne sposoby samoreplikacji przegrały w walce konkurencyjnej z DNA.

3) istotne są warunki brzegowe dotyczące środowiska, w którym powstać może cząstka mająca możliwość samoreplikacji.

4) Najprawdopodobniej spontanicznie może zostać zainicjowana jedynie ewolucja oparta na związkach węgla, ale nie można wykluczyć, że z czasem ludzie albo jacyś kosmici skonstruują maszyny zdolne do samoreplkacji i doskonalenia się na sposób ewolucyjny.

5) Uważam, że stworzenie programów komputerowych doskonalących się w ewolucyjny sposób jest już dziś w zasięgu możliwości informatyków.

Przeczytaj: >>> Naturalny Początek Ewolucji Żywych Organizmów

Adam Jezierski
Odpowiedzi (30)

Napisał(a): teoretyk -

Znaczy się Bóg powstał z węglowodorów i aminokwasów, a później stworzył człowieka. Da się to udowodnić.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Kasia -

Nie szczekajcie na ateistów , dlatego tylko ze cenią wiedzę i naukę ! Dziwi mnie ze ludzie wierzący nie zadają sobie pytania : skad jest bog , skad sie wziął , kto jest jego rodzicami , itd itd itd
Odpowiedzi (51)

Napisał(a): Biolog -

Wciąż nie rozumiemy, czym jest ta siła która ożywia żywe istoty. Wiemy tylko, że jak znika, to zostaje tylko kawałek nieożywionej materii podlegający błyskawicznemu rozpadowi
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): odp -

"Meteoryty, które spadły na Ziemię..." Hmmm, innych nie ma: jeśli taki przeleci obok Ziemi lub spali się w jej atmosferze mamy meteor, gdy spadnie nazywa się meteorytem.
Odpowiedzi (12)

Napisał(a): lepiszcza -

Polecam film na youtube pod tytułem powstaniec jest głupi
Odpowiedź (0)

Napisał(a): lija -

No przecież to bóg stworzył wszystko takie rzeczy się dzieciom całe życie opowiada a potem dorastają poznają prawdę a dorosłych uważają... No za kogo?
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz