Odpowiadasz na:
W nadchodzaca niedziele odbedzie sie pierwszy (w XXIw.) slub pary o tej samej plci w KK

flucifer
Temat dodał(a):
flucifer -
W kosciele Swietego Kanizjusza przymierze malzenskie homoseksualnej pary zostanie wyniesione przez Chrystusa Pana do godnosci sakramentu. No, do szesnastego to jeszcze wiele moze sie wydarzyc... Slubu udzielac bedzie Jezuita, Jan Korditschke. Pierwszy raz od jakiegos czasu bozia tak dwoje ludzi polaczy bo chetnych nie brakuje i juz sa ustalone terminy w ponad setce innych kosciolow. Kto by sie spodziewal? I co sie teraz stanie? Ja na razie mam kilka scenariuszy na najblizsze z nadchodzacych czasow: a) pojawi sie wielka kula ognia i swoja srednica pokryje te wszystkie koscioly katolickie b) bozia przeprosi Sodomian i Gomorian r) zamieszki w Rydzykowie s) paru takich, ktorym da sie swirka wgrac dokona pozno-wiosennych porzadkow.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: W nadchodzaca niedziele odbedzie sie pierwszy (w XXIw.) slub pary o tej samej plci w KK

Napisał(a): Lee1 -

sosna177 A dziwisz się temu? Bo ja ani trochę.
Grzech Sodomy i Gomory dosięga nieba.

I to gdzie? W krk.

Bóg, musiałby przebaczyć Sodomie i Gomorze, za to, że spalił ich ogniem, który z nieba spadł.
Będzie powtórka tego co już było.
A grzechem Sodomy i Gomory, był homoseksualizm.
Największa obrzydliwość, która szerzy się wśród ludzi.

Ten scenariusz już był, i powtórzy się, bo Bóg przywraca to, co przeminęło.
Spali ogniem nie tylko kościoły, ale całą ziemię.
Razem z sosnami. Sosnowe drewno dobrze się pali :)))

Re: W nadchodzaca niedziele odbedzie sie pierwszy (w XXIw.) slub pary o tej samej plci w KK

Napisał(a): sosna177 -

A dziwisz się temu? Bo ja ani trochę.
Grzech Sodomy i Gomory dosięga nieba.

I to gdzie? W krk.

Bóg, musiałby przebaczyć Sodomie i Gomorze, za to, że spalił ich ogniem, który z nieba spadł.
Będzie powtórka tego co już było.
A grzechem Sodomy i Gomory, był homoseksualizm.
Największa obrzydliwość, która szerzy się wśród ludzi.

Ten scenariusz już był, i powtórzy się, bo Bóg przywraca to, co przeminęło.
Spali ogniem nie tylko kościoły, ale całą ziemię.

Reklama

Napisał(a): ~Rama -

~heh
Dobrawa1
~heh
Dobrawa1
~gość
Keramek
~gość
Ludzie stają się częścią KK z pominięciem ich wolnej woli. Gdy już dorosną na tyle by ją posiadać to dopiero wtedy podejmują świadome decyzje, w tym przypadku domagają się od KK legalizacji związków homoseksualnych
Jakim prawem się domagają???
Wolnej woli.
To niech wezmą ślub w "kościele" (nadużywają tego słowa) Latającego Potwora Spaghetii.
Ty też piszesz w imieniu Boga, czy tylko w swoim?
Oczywiście, że w swoim imieniu. To propozycje kosciołów, w których tej "parze" pobłogosławią.
Czy te kościoły też chrzczą niemowlęta bez względu na to czy one wyrosną na gejów i lezbijki?
To są bardzo mądre i pouczające myśli
Jeśli mogę ubogacić twoje osiągniecie naukowe to podzielę się całkiem darmowo swoim odkryciem problem nie w gejach i lesbijkach a ich ohydnych praktykach seksualnych.

Reklama