46
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +14
46 ppt ?

W Polsce sondażowej zmiany. Kto notuje spadki? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

W Polsce sondażowej zmiany. Kto notuje spadki?

Napisał(a): apollo87 -

IBRiS przygotował dla wp sondaż. Wynika z niego, że kryzys rządowy w żaden sposób nie zachwiał pozycji PiS-u. Nie tylko chce na nią głosować 41,6% pytanych, to jeszcze jest to wzrost notowań.

Wynik KO wygląda przy tym marniutko - ledwie 22,1%. Ale to nie jest największy przegrany. Bowiem zaledwie 11,2% pytanych chce głosować na Polskę2050 - podobno dlatego, że na czele nie ma stanąć Hołownia.

Do Sejmu mogą jeszcze wejść Konfederacja (7,5%) i Lewica (7,2%), ale raczej nie Koalicja Polska (4%).

Jak dla mnie najgorzej wygląda sytuacja Polski2050. Jeszcze w lipcu poparcie deklarowało dla inicjatywy 2x więcej osób. Czyżby inicjatywa Hołowni miała odejść w niebyt polityczny, jeszcze zanim na dobre zaistnieje a polityce?
INTERIA.PL

Reklama

Re: W Polsce sondażowej zmiany. Kto notuje spadki?

Napisał(a): ~jahu -

Sondaże to gra propagandowa. Ich wyniki zawsze są takie jakich zażyczy sobie zamawiający i jakie są akuratnie potrzebne w danej sytuacji politycznej. To jeden ze sposobów manipulacji opinią publiczną. mającą skłonić społeczeństwo do określonych zachowań. Nigdy nie wierzcie i nie ufajcie żadnym sondażom. Kierujcie się własnym rozumem.

Re: W Polsce sondażowej zmiany. Kto notuje spadki?

Napisał(a): gość -

uni i apollo87 to konta pracownikow kontraktowych Interii, na funkcji platnego moderatora dyskusji internetowych, czyli tworza kontrowersyjne tematy, aby ludzie o IQ malpy brali sie za kudly. Sami nie uczestnicza w dyskusji a tylko smieja z idiotow, ktorzy jak niewolnicy, sprytnie sprowokowani, darmowo pracuja na zyski Interii a funkcyjnym na wysoka pensje.
Ich tematy maja fikcyjnie symulowac prawdziwego usera forum i zazwyczaj sa promowane na Glownej Interii, wiec temu wystepuje nagly zalew lemingowatych malp z newsowej czesci portalu. Forum przez reklamiarzy, hejterow i trolli, ktorzy na Interii sa od zawsze pod ochrona jest wymarle.
Sprawdzcie na ich kontach ile maja zalozonych tematow a ile odpowiedzi i jakich.
D erick

Reklama

Re: W Polsce sondażowej zmiany. Kto notuje spadki?

Napisał(a): ~Analityk -

Jego bardziej interesuje Białoruś niż POLSKA. Przed miesiacem wykrzykiwał ,ze POLSKA ma przyjęć parę milionów uciekinierów z Białorusi. Dać im pracę , mieszkania. Dodatkowo POLSKA według hołowni miała przyjąć kilkadziesiat tysięcy młodych z Białorusi ,zapewnić im bezpłatne studia, akademiki i "mozliwość podrózowania po UE". Zresztą podobne apele głosili: butka, moravietzky cimoszenko i inni farbowani .

Re: W Polsce sondażowej zmiany. Kto notuje spadki?

Napisał(a): ~gość -

~FucktyPOFucktach Może się POpłakać do ołtarzyka z KUŃstytucją lub wypowiedzieć jakąś tyradę słowną
Hołownia leje łzy bo jego mecenas Giertych ma ogromne problemy - może zabraknąć pieniędzy dla 2050 na kampanię.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: W Polsce sondażowej zmiany. Kto notuje spadki?