4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń83
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +0
4 ppt ?

w sprawie "parasola' (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

w sprawie "parasola'

Napisał(a): ireneo -

Kiedy w czasie pracy, nikt nie ma potrzeby się ze mną zobaczyć, to przeznaczam wolny czas na laicyzowanie tutejszych mas. Cel szczytny, mam dobrą wolę, niestety,bywa, przegrywam z parasolem.

No i jak, administracjo, no jak ...pisać? Nie chcę się bawić w antyreklamy, z czegoś to forum musicie utrzymywać, ale czy nie ma sposobu, aby nie była ta reklama aż tak upierdliwa? Wykrzyżykuje i ledwo klepnę w klawiaturę, by znowu zaczęła piąć się w górę.
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: w sprawie "parasola'

Napisał(a): ireneo -

Admminka Ireneo,

Problem pojawia się na komputerze czy na telefonie? Proszę również o podanie szczegółów - na jakim sprzęcie i na jakiej przeglądarce.

Pozdrawiam,
Admminka
Problem dotyczy telefonu. 1080 x 1920 px (5.15"). Oglądam przez Mozillę.
Na PC, reklama jak i inne, wcale mi nie wadzące, zamieszkują prawa stronę ekranu i całkiem dobrze spełniają swoją rolę. PC też na Mozilli.
Dokucza, mimo, że zabawne. Wystarczy, że pojawi się kursor, a reklama uparcie go przykrywa.
Miłego dnia:)

Reklama

Re: w sprawie "parasola'

Napisał(a): Admminka -

ireneo
Admminka Ireneo,

Problem pojawia się na komputerze czy na telefonie? Proszę również o podanie szczegółów - na jakim sprzęcie i na jakiej przeglądarce.

Pozdrawiam,
Admminka
Problem dotyczy telefonu. 1080 x 1920 px (5.15"). Oglądam przez Mozillę.
Na PC, reklama jak i inne, wcale mi nie wadzące, zamieszkują prawa stronę ekranu i całkiem dobrze spełniają swoją rolę. PC też na Mozilli.
Dokucza, mimo, że zabawne. Wystarczy, że pojawi się kursor, a reklama uparcie go przykrywa.
Miłego dnia:)
Czy jest lepiej? Jeżeli nie, to proszę o podanie modelu telefonu.
Admminka
« Wróć do tematów
Do góry strony: w sprawie "parasola'