12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń40
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +21
12 ppt ?

W TVP piękny koncert z okazji rocznicy Powstania warszawskiego, a w TVN w tym czasie ...Gruby i chudszy! (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

W TVP piękny koncert z okazji rocznicy Powstania warszawskiego, a w TVN w tym czasie ...Gruby i chudszy!

Napisał(a): ~shadow -

Całe szczęście, że na skutek grubej kreski , zaniedbań , braku dekomunizacji w tym całym bagnie, szlamie obcych mediów głównego ścieku i ich propagandzie, jest polska TVP, a esencją tego niech będzie podsumowanie w pigułce -

Dzisiaj wieczorem podczas gdy w TVP "leciał" piękny koncert z okazji rocznicy Powstania warszawskiego, to w tym samym czasie w TVN-ie leciało co .....Gruby i chudszy ...beznadzieja ! :)
I tym streszczając różnią się polskie media od obcych !

To groziło i grozi Polsce pod rządami lewactwa PO-PSL-SLD i tęczowych -człowiek bezpłciowy , wyzbyty wartości , bez korzeni i kręgosłupa , bez historii - karmiony ideologiczną lewacką sieczką !

Już nie zaapeluje do PIS-u i tego rządu o repolonizację mediów , już nie zaapelują o delegalizację LGBT i zakaz działania tej szkodliwej i agresywnej ideologii w przestrzeni publicznej o ochronę szkół, uczelni i zakładów pracy przed nią , bo to zbyteczne i bezcelowe, widać już, ze klęczniki unijne się nie zmienią !

Pozostaje tylko apel do części narodowej i patriotycznej w PIS-ie , zwijajcie manatki od tej części PO-wsko genderowej , zakładajcie partię wokół O. Rydzyka, bo z tego nic nie będzie !

INTERIA.PL

Re: W TVP piękny koncert z okazji rocznicy Powstania warszawskiego, a w TVN w tym czasie ...Gruby i chudszy!

Napisał(a): ~shadow -

rafal333 Takie koncerty niech sobie ogląda prezes z Kurskim i jego poddani.
Puść sobie TV Moskwa, znajdziesz coś dla siebie, a potem z Jachirą i Biedroniem zawyj międzynarodówkę !! Tutaj jest Polska !

Reklama

Re: W TVP piękny koncert z okazji rocznicy Powstania warszawskiego, a w TVN w tym czasie ...Gruby i chudszy!

Napisał(a): ~gość -

Przepiękny, wzruszający koncert... Tysiące uczestników na żywo i miliony przy telewizorach... Powstańców, osób starszych, młodych i dzieci... Wśród uczestników również Pan Prezydent Polski, Pan Andrzej Duda i premier Pan Mateusz Morawiecki. Dziękujemy POWSTAŃCOM oraz organizatorom koncertu.m

Reklama

Re: W TVP piękny koncert z okazji rocznicy Powstania warszawskiego, a w TVN w tym czasie ...Gruby i chudszy!

Napisał(a): olacda -

"W TVP piękny koncert z okazji rocznicy Powstania warszawskiego, a w TVN w tym czasie ...Gruby i chudszy! "- niemiecka telewizja nie będzie świętować polskiego święta. Tak samo było jak rządził pro niemiecki rząd Tuska i Trzaskowskiego.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: W TVP piękny koncert z okazji rocznicy Powstania warszawskiego, a w TVN w tym czasie ...Gruby i chudszy!