2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń143 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +1 tys.
2 tys. ppt ?

W tym sondażu Duda znalazł się na ostatnim miejscu. Dlaczego? (1166)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: W tym sondażu Duda znalazł się na ostatnim miejscu. Dlaczego?

Napisał(a): ~Antoś -

Przecież oddając głos na prezydenta Dudę głosujemy na zwykłego posła który zarządza ze swojej siedziby partyjnej. A nie ma go wśród kandydatów na to stanowisko. Czyli taki sondaż jest mało wiarogodny.
INTERIA.PL

Re: W tym sondażu Duda znalazł się na ostatnim miejscu. Dlaczego?

Napisał(a): ~Grażka -

Szamasz To oczywiste, gdyby Duda się wycofał i nie był nikim zastąpiony z PIS to Kosiniak ma szansę, dziwi jednak wysoki procent Kidawy, która nie potrafi sklecić żadnego zdania po Polsku - usta są szybsze od rozumu
Dziwię się .że ludzie mają taką krótką pamięć i zapomnieli, że to Kosiniak - Kamysz był ministrem pracy w 1999 roku i to on wprowadził nowe zasady otrzymywania emerytur i to dzięki niemu dziesiątki emerytów zastanawia się co kupić chleb czy leki otrzymując głodowe emerytury.
A teraz jeszcze chcą by był Prezydentem ! Zaprawdę, to niepojęte jak nasz naród nie potrafi wyciągać wniosków z historii.

Reklama

Reklama

Reklama

Re: W tym sondażu Duda znalazł się na ostatnim miejscu. Dlaczego?

Napisał(a): ~gośc -

ciekaw jestem co kamysz oprócz targowicy i nie przemyślanych decyzji ma do zaproponowania już słyszałem że chce wprowadzić stan wklęski czy wyjątkowy na pewno opozycja to przegłosuje tylko czy on wie ile trzeba będzie zapłacić z tego tytułu wielkim korporacjiom zagranicznym odszkodowania wtedy braknie na tarcze ochronną dla polskich przedsiębiorstw na 500+ina inne socjalne wydatki bo przecież opozycji o to chodzi by doprowadzić do bankructwa polski nie wiele już brakowało rządy donka doprowadziły do 60%zadłużenia PKB no ale żyjemy w wolnym kraju jeżeli polacy niechcą mieszkać w polsce jako gospodarze .

Re: W tym sondażu Duda znalazł się na ostatnim miejscu. Dlaczego?

Napisał(a): ~Www -

Duda....po trupach do celu.....Kto na niego zagłosuje? Jacyś niepełnosprawni umysłowo? Na pytanie czy przy sza”ejącym wirusie będą matury on odpowiedział „nie powiedziane że nie”!!!

Nie wiem czy ten człowiek myśli i czym?

Ale duda.....i tak nie zostanie prezydentem. Z prostego powodu.....

Prezydent to najważniejsza osoba w kraju. Musi mieć honor, ambicje, być sprawiedliwym , prawym i rozsądnym człowiekiem. Musi być prezydentem wszystkich obywateli........

A nie notariuszem posła. Tego wszystkiego u ww brakuje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: W tym sondażu Duda znalazł się na ostatnim miejscu. Dlaczego?