2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń143 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +1 tys.
2 tys. ppt ?

W tym sondażu Duda znalazł się na ostatnim miejscu. Dlaczego? (1166)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: W tym sondażu Duda znalazł się na ostatnim miejscu. Dlaczego?

Napisał(a): ~emeryt -

Na pewno na arbuza jakim jest kamysz nigdy głosu nie oddał,był w rządzie tuska i był tuska popychadłem,a ponadto to kamysz,budka,tusk i rzeplinski okradli mlny emerytów z ZUS waloryzacja kwotowa w 2012r.

Reklama

Napisał(a): gość -

Mowisz ze wujek Duda nie daję z wlasnej kieszeni . Nikt nie daje z własnej , pieniądze skarbu panstwa to są pieniądze nas wszystkich . Tylko miedzy wujkiem Duda a tygryskiem Kosiniakiem różnica jest taka że wujek Duda się dzieli a tygrysek zgarnie dla siebie .

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Madam -

~wyborca Jak do tej pory prezydent A Duda sprawuje urząd godnie.Zmiana teraz na innego to był by upadek państwa.Mam wątpliwości czy pedały,i gamonie poprowadzą mój kraj tak sprawnie.Kolejka gamoni po władzę nakręca się.Najmniej potrzebne są teraz zmiany,i bałagan tym spowodowany.
Nie tyle GODNIE ile ZGODNIE z wolą Prezesa PIS. Obrażanie ludzi nic nie zmieni, natomiast zmiana osoby sprawującej urząd prezydenta na kogoś niezależnie myślącego i działającego jest bardzo potrzebna.
Dodam tylko, że Twoje słownictwo doskonale obrazuje złe emocje które opanowały Twoją duszę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: W tym sondażu Duda znalazł się na ostatnim miejscu. Dlaczego?