2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń143 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +1 tys.
2 tys. ppt ?

W tym sondażu Duda znalazł się na ostatnim miejscu. Dlaczego? (1166)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

W tym sondażu Duda znalazł się na ostatnim miejscu. Dlaczego?

Napisał(a): apollo87 -

CBOS zapytał w marcu Polaków o to, na jakiego kandydata oddaliby głos, gdyby ich faworyt wycofał się lub z jakiegoś powodu nie mógł wystartować. Odpowiedź zapewne Was zaskoczy. Na tak sformułowane pytanie najwięcej - aż 23% respondentów - odpowiedziało... Władysław Kosiniak-Kamysz!

Kolejne miejsca przypadły innym opozycyjnym politykom - Kidawie-Błońskiej (12%), Hołowni (10%), Biedroniowi (6%) i Bosakowi (5%). Ostatni był natomiast... prezydent Andrzej Duda, na którego w takim wypadku zagłosowałoby zaledwie 4% pytanych.

Co jednak podkreśla przy okazji CBOS, wynika to z bardzo mocnego i zdecydowanego elektoratu Dudy. Aż 43% jego wyborców nie była w stanie wskazać kogokolwiek innego, kto byłby godny otrzymać ich głos.

A Ty na kogo byś zagłosował, nie mogąc oddać głosu na swego faworyta?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: W tym sondażu Duda znalazł się na ostatnim miejscu. Dlaczego?

Napisał(a): ~kler -

Szamasz To oczywiste, gdyby Duda się wycofał i nie był nikim zastąpiony z PIS to Kosiniak ma szansę, dziwi jednak wysoki procent Kidawy, która nie potrafi sklecić żadnego zdania po Polsku - usta są szybsze od rozumu
Zapewne" inteligencja" z pis jest nie do pobicia........hmm!!!!!!!!!!!!!

Napisał(a): ~WOLF -

~wyborca Jak do tej pory prezydent A Duda sprawuje urząd godnie.Zmiana teraz na innego to był by upadek państwa.Mam wątpliwości czy pedały,i gamonie poprowadzą mój kraj tak sprawnie.Kolejka gamoni po władzę nakręca się.Najmniej potrzebne są teraz zmiany,i bałagan tym spowodowany.
Sprawuje GODNIE ;))) ?????? Jak mu "godnie" jaruś każe to on tańczy jak mu zagra ;)))) Ochłoń i zacznij realnie myśleć........No chyba że wiarzysz w Gwiazdkę w lipcu ;;)))))

Napisał(a): ~gość -

Nie ma się co dziwić że Duda na końcu stawki a pewnym jest że przegra i dlatego chcą by przedłużyć jego kadencję o 2 lata. Po drugie nie ma wpływu na jakiekolwiek decyzje i z tego względu na dobro i bezpieczeństwo obywateli powinien podać się do dymisji chociażby dlatego by nie był upokorzony wynikiem wyborczym . Po co taki urząd skoro rządzi jedynie słuszna partia ze zwykłym posłem na czele. Gdyby go nie było to zaoszczędzone pieniądze przekazać by można było na ochronę części strategicznych firm ale nie zbrojeniowych.

Napisał(a): ~wfv -

~wyborca Jak do tej pory prezydent A Duda sprawuje urząd godnie.Zmiana teraz na innego to był by upadek państwa.Mam wątpliwości czy pedały,i gamonie poprowadzą mój kraj tak sprawnie.Kolejka gamoni po władzę nakręca się.Najmniej potrzebne są teraz zmiany,i bałagan tym spowodowany.
Prezydent z TIKTOK :-) niech tam sobie urząd sprawuje. Prezydent wybrany nielegalnie lub jak za SS wysyłane miliony ludzi na zagrożenie utraty życia i zdrowia.

Napisał(a): ~gość -

ale co w tym dziwnego? Jakby Duda się wycofał z wyborów, to (a jest obecnie najpopularniejszym kandydatem) to jego głosy dostali by inni. Głosy na Dudę pochodzą od osób, które pierwotnie na niego nie chciały by głosować, a ich wybrany kandydat by zrezygnował.
Dlatego w tym teście im mniej, tym lepiej.

Napisał(a): ~gosc1 -

~WOLF
~Ewa Na NIKOGO TYLKO NA DUDĘ
Nie wiem ile masz lat ale jak nie potrafisz dodać 2 do 2 to zagłosujesz na pajacyka który mami ciebie "kupowaniem" za twoje własne pieniądze ;)) Jesli myślisz że 500+ i inne pierdolety + wujek Duda daje tobie z własnej kieszeni to jesteś bezrozumnym chłopem z zapieckowa który wierzy w dobrego Wujcia D i Jarusia Błazna ;))))
wypowiedz iscie genialna wszystkim wiadomo ze pieniadze pochodza z naszych podatkow i to sa nasze pieniadze ,problem byl w uczciwym ich gospodarowaniu ,przyszedl uczciwy gospodarz i dzieli to co wspolnie zostalo wypracowane a moze chcialabys uslyszec ze piniedzy nie ma i nie bedzie
« Wróć do tematów
Do góry strony: W tym sondażu Duda znalazł się na ostatnim miejscu. Dlaczego?