Odpowiadasz na:
W WYBORACH PREZYDENCKICH Andrzej Duda 65% głosów!!!

~lis2012
Temat dodał(a):
~lis2012 -
Wg najnowszego sondażu w wyborach 10 maj 2020 r. Andrzej Duda uzyskując wynik 65% zostałby prezydentem Polski. Ale moim zdaniem w obecnej sytuacji zagrożenia COVID-19 wyborów nie wolno robić. Nie można narażać milionów Polaków na zakażenie "koronawirusem" i śmierć. Wybory muszą być przełożone. Jeżeli nie to ktoś za to "beknie".

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: W WYBORACH PREZYDENCKICH Andrzej Duda 65% głosów!!!

Napisał(a): ~Jaro -

Sondaż zrobiony na zlecenie PIS w TV-PIS i radio Maryja i TV-Trwam

Reklama

Re: W WYBORACH PREZYDENCKICH Andrzej Duda 65% głosów!!!

Napisał(a): ~pracujący -

~jahu PiS wyborów nie przełoży. Teraz w terminie majowym "dudopis" ma jeszcze jakieś minimalne szanse na druga kadencję. Po przełożeniu wyborów na następny rok, lub choćby na jesień, już jest bez szans z prostego powodu. Jego żelazny elektorat "moherów' do tego czasu wymrze. To, że w maju przy wyborach będzie dochodzić do masowych zakażeń, już pisowców nic nie obchodzi, Jak widzicie "po trupach do władzy" ciągle aktualne. Musimy jak najszybciej usunąć tę bandę nekrofili z życia publicznego, póki jest jeszcze co ratować.
Pieniędzy brakuje na 500+, do maja jeszcze jakoś PIS dociągnie, po wyborach zlikwidują 500+ jak tylko wygra wybory ten co ma wygrać. Przełożyć wyborów nie da się, bo trzeba byłoby zabrać pieniądze przed wyborami, a wtedy już elektorat PIS nie zagłosowałby na obecnego prezydenta. Dlatego tak bronią majowego terminu. Po wyborach nieroby 500+ będą musiały niestety skalać się pracą, żeby żyć. Epidemia jest na rękę rządzącym, bo będzie wymówką do zlikwidowania 500+, na które Polski nie stać.

Re: W WYBORACH PREZYDENCKICH Andrzej Duda 65% głosów!!!

Napisał(a): ~jakiel -

Jeszcze nie widzicie, że dla własnych korzyści politycznych PiS Was zabija. Obudźcie się wreszcie.

Reklama