63
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +0
63 ppt ?

Wakacje do 500 zł Możliwe ? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wakacje do 500 zł Możliwe ?

Napisał(a): Gość -

Czy możliwe jest zorganizowanie wakacji dla 1 osoby za max 500zł? uwzględniając jedzenie, nocleg i transport?
Gdzie moge się wybrać za takie pieniądze?
Myślałem nad wycieczką na mazury około tygodnia, ale czy jest to do zrealizowania? Lepiej jechać z końcem sierpnia czy teraz byłoby taniej?
Poradzcie gdzie szukać taniego miejsca. Macie jakieś sprawdzone?
INTERIA.PL

Re: Wakacje do 500 zł Możliwe ?

No jasne, że możliwe :) Proponowałabym CI wakacje w górach gdzie noclegi potrafią być w naprawdę okazyjnych cenach. Zobacz sobie na przykład ceny w Bukowinie Tatrzańskiej: http://www.e-wczasy.pl/noclegi,bukowina-tatrzanska . Mają tam pokoje już za 20 zł za osobę :)
Miejscowość rewelacyjna - byłam w zeszłym roku i bardziej podobało mi się tam niż w Zakopanym. Ma bardzo kameralną atmosferę i blisko jest do wielu pięknych miejsc w okolicy takich jak dolina pięciu stawów czy orla pęć.

Reklama

Reklama

Napisał(a): xenia11 -

prosto nie będzie. ale może się uda,
pojedź autobusem czy pociągiem, by nie tracić na koszty samochodu, z noclegiem pomyśl o kampingu lub namiocie albo pokoju w prywatnej kwaterze-ta opcja to 300-350zł (40-50zł za noc) tylko musisz poszukać, najlepiej jeśli bd. mogła korzystać z kuchni by samodzielnie gotować, w takiej sytuacji naleśniki, warzywka na patelnie czy jakieś zupy dadzą Ci tanie obiady. mogą być też góry lub Bieszczady zamiast mazur- też jest ładnie, a w ciągu dnia w każdym z tych miejsc możesz spacerować , opalać się, trochę zawsze wypoczniesz i naładujesz akumulatory.
nie wiem czy wakacje mają być dla jednej osoby za 500zł czy dla 2 osób za 500 od jednej, gdy jedziesz z kimś, pokój tańszy a do tego jedzenie gotowane dla 2 osób taniej wyjdą;)
możesz sie ewentualnie zdecydować na 3-5dniowy wyjazd do jakiegoś miasta zagranicznego, Wiedeń, Berlin, Bratysława poszukaj połączeń na polskibus.com bo czasem są tanie, jako nocleg na miejscu, zarezerwuj przez internet hostel, część jedzenia bierzesz ze sobą a za to co zostanie możesz sobie coś kupić na miejscu.
wiem że bez luksusów, ale może się udać zrelaksować, a o to chodzi;)
miłego wypoczynku!
miłego urlopu!!!
a może jest opcja na wyjazd w wrześniu? jest po sezonie więc troszkę taniej;)

Reklama

pół Europy i cała Polskę przejechałyśmy/liśmy autostopem (zawsze w 2 osoby). trzeba mieć namiot i mnóstwo suchego żarcia a za pieniądze które masz dokupywać najważniejsze rzeczy i korzystać z życia - zwiedzać świat i poznawać ludzi. większość swoich wypadów zaliczałyśmy za grosze...gościnność ludzi biorących autostopowiczów jest zdumiewająca! tego co przeżyłam nikt mi nie odbierze!polecam!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wakacje za 500 z
  • wycieczki do 500zl
  • szukam okazyjnej wycieczki we wrzesniu dla 2 osób
  • wakacje za 500zl
  • Gdzie jecha na wakacje za 500z
  • tanie wakacje do 500zl
  • wycieczki do 500 z
  • wczasy za 500 z dla jednej osoby w polsce
  • urlop za 500z
  • wczasy za 500 z
  • wycieczka za 500 z
  • wycieczka za 500 zl
  • wyjazd za 500 zl do zakopanego
  • wakacje na tydzie do 500 z
  • wakacje 500zl
Do góry strony: Wakacje do 500 zł Możliwe ?