159
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi147
  • Ocen na +0
159 ppt ?

Wakacje nad morze. (148)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wakacje nad morze.

Napisał(a): Gość -

Chciałabym w przełomie lipca i sierpnia spędzić wakacje ( 3 osobowa rodzina) nad morzem Bałtyckim, zachodnie lub środkowe wybrzeże. Najchętniej w pokoju lub domku. Żeby na terenie ośrodka był basen. Jaki obiekt polecilibyście? Ceny takie umiarkowane.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Wakacje nad morze.

Napisał(a): ~adam44 -

Jak planujesz wyjazd do Darłowa to spokojnie możesz skorzystać z oferty, którą znajdziesz tutaj splawie.com.pl. Na gości odwiedzających ten wyjątkowo urokliwy kurort czekają bardzo dobrze wyposażone domki nad morzem z basenem, zarybionym stawem, placem zabaw i miejscem do grillowania. Warto skorzystać!

Reklama

Napisał(a): ~Rupik -

Dobrym pomysłem na wyjazd jest Krynica Morska, cicho przytulnie, piękne plaże. Jeżeli chodzi o nocleg to może nie domek ale polecę hotel continental. Pisałeś o tym żeby był basen a w hotelu już kończą budowę aquaparku więc chyba coś dla Ciebie :)

Reklama

Napisał(a): ~Prarz -

My ostatnio zdecydowaliśmy sie na Trójmiasto i jestem zdania,że był to dobry wybór. Wynajęliśmy sobie noclegi w Sopocie. Rezerwowaliśmy na tej stronie:
http://www.dh(...)nty.pl/

Weekend majowy był udany. Słónce świeciło, pogoda piękna. Wracamy tam ponownie na wakacje. Tym razem po drodze chcemy zobaczyć Malbork.

No i muszę przyznać,ze Sopot to jedna z ładniejszych miejscowości nadmorskich w jakiej byłem. Moze nie jest tak tanio ale standard wysoki.

Napisał(a): ~gajka -

kurczę, basenu co prawda nie ma ale do plaży tylko kawałek, ja już któryś rok jeżdżę do pensjonatu Pogodna 1 w Międzywodziu i jestem bardzo zadowolona, bardzo przyjemne miejsce w przystępnej cenie, córka nastolatka zadowolona bo wifi ma w pokoju a no i to że mają tam przy okazji opiekę pediatryczną jest świetne jak się z małymi dziećmi jedzie bo zawsze może się przydać

Napisał(a): ~Merrrdans -

Ośrodek z basenem - wydaje mi się, że w tym wypadku dobrym wyborem będzie sięgnięcie po ofertę hotelu SPA - http://www.un(...)ral.pl/, z którego ja też wspólnie z rodziną - ja + żona + dwójka dzieci korzystaliśmy. Dzieci były bardzo mile widziane w tym miejscu, co w dużej części nie wszędzie się zdarza. Podczas niepogody korzystaliśmy z basenu a jak tylko słońce wychodziło to odwiedzaliśmy plaże. Wszystko w SPA było na naprawdę solidnym poziomie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wakacje nad morze.