29
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +-3
29 ppt ?

Wakacje osobno czy razem? (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wakacje osobno czy razem?

Napisał(a): Gość -

xenia11 Są takie małżeństwa, i u wielu to się sprawdza:) dlaczego? Np. Moi znajomi : ona kocha górskie wędrówki, i często wyjeżdża sama w góry, na 3-4 dni, jeżdżą swoją paczką (ona, mój mąż i dwóch kolegów) na łażenie po górach, a czasem jeździ sobie w góry z kimś innym lub sama, na tydzień, wynajmując pokój, on kocha morze, a w górach czuje się źle, więc on organizuje sobie wczasy osobno, sam lub ze znajomymi, drugi przykład, to znajomi którzy lubią inaczej spędzać czas, on z plecakiem, łapiąc stopa lub komunikacje między miastową , śpiąc w hotelach, hostelach, pokojach i pod namiotem zwiedza cały kraj " wzdłuż i wszerz" ona woli wczasy w sposób łączenia leżenia na plaży,i wyjścia pozwiedzać, ale raczej w jednym miejscu w danym kraju- często robią tak,że lecą gdzieś razem, po tym ona zostaje na miejscu, a on wyrusza w podróż (czasem ona zostaje, tam ze znajomymi) i tak się to sprawdza , o Ci ludzie zwyczajnie inaczej spędzają czas, bo inaczej lubią ;);) podobnie jak mój mąż jeździ w te góry sam, bo ja lubię tylko na jeden dzień, aczkolwiek wczasy spędzamy razem , i jest nam z tym fajnie - każdy ma swój sposób, i wczale nie musi to oznaczać,że ze związkiem coś nie tak, tylko że luzie inaczej lubią spędzać czas ;)))
no i to jest super!!
INTERIA.PL
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wakacje osobno czy razem?