228
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi81
  • Ocen na +0
228 ppt ?

Wakacyjny seks (82)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Wakacyjny seks

Napisał(a): gość -

Nie tylko w Egipcie takie rzeczy. Generalnie w Afryce Północnej kwitnie seksturystyka. Mężczyźni tam są przystojni i chętni, wystarczy się uśmiechnąć a on już jest obok i robi podchody. Jeśli odpowiada ci niezobowiązujący seks z ciemnoskórym, umięśnionym i najczęściej przystojnym facetem to jest to miejsce dla Ciebie. Tylko miej na względzie fakt, że oni ru.....ją wszystko co się rusza i o chorobę weneryczną tam nie trudno.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Wakacyjny seks

Napisał(a): gość -

Polacy też potrafią to co marokańczycy czy egipcjanie. My mówimy w twoim języku i gdybyś tylko chciała to znajdziesz odpowiedniego faceta. Oni są muzułmanami, którzy za seks z obcą suką powinni być ukamionowani. Głupie są europejki, oj głupie i dlatego uchodzą za łatwe ździry.

Re: Wakacyjny seks

Napisał(a): gość -

wcale nie trzeba aż do Egiptu jeździć.I w Polsce mnóstwo amatorów szybkiego seksu.Jedno spojrzenie i juz porozumienie ,,dusz''.Byłam w Ciechocinku.Jedna pani z Bielska Pojechała tam z tym zamiarem od razu pierwszego dnia znalazła amatora,po półdnia nie wychodzili z jego pokoju.Niestety jego turnus skończył się 4 dni wcześniej.Jak wyjechała bielszczanka w tym samym dniu znalazła następnego.Tydzień przed wyjazdem dała na drzwiach stołówki ogłoszenie,żeby zgłosiła się do niej pani umiejąca robić swetry na drutach.Zgłosiły się trzy--- jedna zrobiła przód,druga plecy,a trzecia rękawy.Za opłatą oczywiście.Pani jechała ze mną pociągiem ,który jechał w kier. Katowic.Miała w reklamówce nie pozszywany sweter.Współpasażerki zatrudniła do zszywania swetra.NIe kryła się z tym,że ten sweter to jest alibi dla niej,aby mąż myslał,że nigdzie nie chodziła,tylko dziergała mu ten sweter.!!!!To dopiero bestia....Mało tego:W łodzi wsiadł do przedziału jakis facet,który stojąc na korytarzu słyszał jak ona opowiada o tym swetrze.Właśnie skończyła sweetr zszywać jak on wsiadł.Po 5 minutach wyszli na korytarz i iona już nie pojechała do Katowic,a wysiadła z nim w Radomsku czy piotrkowie Trybunalskim.Nawet temu nie darowała...Powiedział jej ,że za godzinę będzie następny pociąg do Katowic.To się nazywa desperacja seksualna-czy ku...stwo?

Re: Wakacyjny seks

Napisał(a): gość -

Myślę ze te wszystkie temaciki niby z zycia wzięte sa wymyslem kogoś pracującego dla interii.
Nie sądze aby kobieta 54 lenia i niby wykształcona........... napisala coś takiego.

Takich głupawych temacików pojawia sie tutaj codziennie po kilka. tylko poto, aby internauci tu zagladali i otwierali interię.
Ludzie dajcie sobie na luz, to są wymyslane tamaciki dla publiki.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • seks wakacyjny
Do góry strony: Wakacyjny seks