1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń126 tys.
  • Odpowiedzi516
  • Ocen na +727
1 tys. ppt ?

Wałęsa komentuje rzeczywistość.. (517)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wałęsa komentuje rzeczywistość..

Napisał(a): uni -

Lech Wałęsa, jak zwykle, nie zawodzi. Skomentował ostatnie decyzje PiS i nowe obietnice partii rządzących w dosadny sposób:

Internauci nie pozostawiają złudzeń - w zdecydowanej większości nie zostawiają na Wałęsie suchej nitki. Kpiny z Prezydenta nie mają końca. Mam wrażenie, że chętniej na Księżyc... wysłaliby Wałęsę. Co Wy na to?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Wałęsa komentuje rzeczywistość..

Napisał(a): Air842 -

Niech dziady spiepszaja ..Gdyby nie p.Walesa nigdy nie zaznalibysmy wolnosci ..Zabrano ja nam ,,ale duch walki jeszcze w Polakach jest .. Pan Walesa jest Polakiem ,ktorego mamy obowiazek szanowac tak jak szanowal Go Jan Pawel II Kosciol zdradzi p.Walese ,ale Bog odwroci karte i ukarze zdrajcow

Napisał(a): taie -

Air842 Niech dziady spiepszaja ..Gdyby nie p.Walesa nigdy nie zaznalibysmy wolnosci ..Zabrano ja nam ,,ale duch walki jeszcze w Polakach jest .. Pan Walesa jest Polakiem ,ktorego mamy obowiazek szanowac tak jak szanowal Go Jan Pawel II Kosciol zdradzi p.Walese ,ale Bog odwroci karte i ukarze zdrajcow
Wprawdzie to nie moja bajka ale to nie kościół a zdradził go Papież z NRS i paru wyznawców "Złotego cielca".

Napisał(a): ~Krzysztof -

Pan Prezydent Wałęsa mówi prawdę , a jak z prawdy można kpić .??? Kpić można z PIS-owskich złodzieji i oszustów . Myślisz że to jest śmieszne jak dają sobie pod stołem drugie wypłaty , czym to się różni od dawania łapówek .?

Napisał(a): stasiek -

~Jokastra
Sikorsky Żenujący człowiek, nie ma co komentować, chyba że słowami Korwina-Mikke.
Lepiej dla niego samego, aby się w ogóle już nie odzywał.
Żenujący to jest Kaczyński ze swoimi wazeliniarzami . !
popatrz w lusterko to zobaczysz czystą postać żałosna wazelinę POpaprańców

Napisał(a): Air842 -

[cytat kogo=~gość][cytat kogo=Sikorsky]Żenujący człowiek, nie ma co komentować, chyba że słowami Korwina-Mikke.
Lepiej dla niego samego, aby się w ogóle już nie odzywał. [/cytat

]On cały czas myśli że rządził związkiem a nie Kaczyńscy.[/cytat

Nie tylko pan Walesa tak mysli ,ale 80% Polakow

Napisał(a): stasiek -

~Krzysztof Pan Prezydent Wałęsa mówi prawdę , a jak z prawdy można kpić .??? Kpić można z PIS-owskich złodzieji i oszustów . Myślisz że to jest śmieszne jak dają sobie pod stołem drugie wypłaty , czym to się różni od dawania łapówek .?
jesteś doświadczony w tym --przez 8 lat brałeś POmafiny/////

Napisał(a): Sikorsky -

Madzia222 Skompromitowany Wałęsa powinien przeprosić Polaków (nie tylko Polaków) i skorzystać z okazji żeby zamilknąć!!!
Masz rację. Powinien. Wałęsa jest jednak tak zadufany w sobie, że jakiekolwiek przeprosiny Polaków za swoje kłamstwa nie przyjdą mu do głowy.
Dzisiaj skompromitowany Wałęsa staje po stronie tych, z którymi zawsze trzymał.
Trzeba mieć sumienie, aby tak kłamać i wodzić cały naród za nos.
Wałęsa to największe rozczarowanie we współczesnej Polsce.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wałęsa komentuje rzeczywistość..