1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń126 tys.
  • Odpowiedzi516
  • Ocen na +727
1 tys. ppt ?

Wałęsa komentuje rzeczywistość.. (517)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wałęsa komentuje rzeczywistość..

Napisał(a): gość -

WWWałęsa to idiota .Śmiem tak mówić bo pani Anna Walentynowicz to była kobieta mądrą i wspaniała uczciwa Półka .A Wałęsa to szpicel który donosił na swoich w czasach PRL.Niech ten człowiek nic w ogóle nie gada bo jest chory i tak naprawdę to nie wie on co w ogóle mówi.

Napisał(a): gość -

Odnośnie Wałęsy, zastanówcie się ile zrobił dobrego dla Kraju a ile złego,jaki miał udział w obaleniu komuny, zmiany ustroju i jaki to miało wpływ na inne kraje komunistycznej Europy. Oceńcie po podliczeniu. Każdy kiedyś skłamał każdy coś ukrywa wstydliwego, a tamte czasy były specyficzne i siuśmajtki urodzone po 1988 nigdy tego nie ogarną.

Napisał(a): gośću -

Tw. Bolek był prezydentem, ale to UB trzymało go teczkami za jaja. To daltego Kiszczakom i spółce nie spadł włos z głowy. Myślę że nie jednego "świętego" mają jeszcze w szachu. Myslisz, że dlaczego żona Kiszczaka "przypadkowo". ujawniła teczkę Wałęsy?

Napisał(a): keloimi -

gośću Tw. Bolek był prezydentem, ale to UB trzymało go teczkami za jaja. To daltego Kiszczakom i spółce nie spadł włos z głowy. Myślę że nie jednego "świętego" mają jeszcze w szachu. Myslisz, że dlaczego żona Kiszczaka "przypadkowo". ujawniła teczkę Wałęsy?
Nie wiem ale Ty na pewno wiesz wszystko :-)

Jakimi teczkami ,tymi z lat 70 =tych gdzie napisali iż nie jest przydatny ?
Nikomu włos nie spadł bo ani Wałęsa ani nikt z opozycji nawet się nie spodziewali iż komunizm tak szybko upadnie .Postulaty Solidarności dotyczyły tylko pewnych ustępstw władzy ale nie jej przejęcia .
Wszyscy teraz mądrzy i wielcy kombatanci a kiedy trzeba było komunistom powiedzieć "dość " to wysłali zwykłego robotnika Wałęsę bo sami się bali :(

Napisał(a): ~greg -

taie
Air842 Niech dziady spiepszaja ..Gdyby nie p.Walesa nigdy nie zaznalibysmy wolnosci ..Zabrano ja nam ,,ale duch walki jeszcze w Polakach jest .. Pan Walesa jest Polakiem ,ktorego mamy obowiazek szanowac tak jak szanowal Go Jan Pawel II Kosciol zdradzi p.Walese ,ale Bog odwroci karte i ukarze zdrajcow
Wprawdzie to nie moja bajka ale to nie kościół a zdradził go Papież z NRS i paru wyznawców "Złotego cielca".
Gdyby nie Walesa nigdy nie mialbym mozliwosci wyjechac Zachod.

Napisał(a): ~jerry -

~Krzysztof Pan Prezydent Wałęsa mówi prawdę , a jak z prawdy można kpić .??? Kpić można z PIS-owskich złodzieji i oszustów . Myślisz że to jest śmieszne jak dają sobie pod stołem drugie wypłaty , czym to się różni od dawania łapówek .?
uważasz że mówi to jako Pan Prezydent ? - a może mówi to jako Bolek ?

Napisał(a): rafal333 -

Air842 Niech dziady spiepszaja ..Gdyby nie p.Walesa nigdy nie zaznalibysmy wolnosci ..Zabrano ja nam ,,ale duch walki jeszcze w Polakach jest .. Pan Walesa jest Polakiem ,ktorego mamy obowiazek szanowac tak jak szanowal Go Jan Pawel II Kosciol zdradzi p.Walese ,ale Bog odwroci karte i ukarze zdrajcow
Zgadzam się z Tobą masz szczerą racje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wałęsa komentuje rzeczywistość..