1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń126 tys.
  • Odpowiedzi516
  • Ocen na +727
1 tys. ppt ?

Wałęsa komentuje rzeczywistość.. (517)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Wałęsa komentuje rzeczywistość..

Napisał(a): ~hvghvjk -

stasiek
~Krzysztof Pan Prezydent Wałęsa mówi prawdę , a jak z prawdy można kpić .??? Kpić można z PIS-owskich złodzieji i oszustów . Myślisz że to jest śmieszne jak dają sobie pod stołem drugie wypłaty , czym to się różni od dawania łapówek .?
jesteś doświadczony w tym --przez 8 lat brałeś POmafiny/////
,a ty wierzysz w pisowskie piiczowiny
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisał(a): ~KrulArtur -

~Krzysztof Pan Prezydent Wałęsa mówi prawdę , a jak z prawdy można kpić .??? Kpić można z PIS-owskich złodzieji i oszustów . Myślisz że to jest śmieszne jak dają sobie pod stołem drugie wypłaty , czym to się różni od dawania łapówek .?
Ale kiedy mówi prawdę? Kiedy mówi ze był TW czy kiedy mówi że nie był? Ze podpisał czy że nie podpisał? Że wygrał 7 razy w totka , czy że nie wygrał? Że zniszczył akta Bolka czy że ich nawet nie widział? Ze skakał przez płot, czy kiedy mówi ze to tylko przenośnia?

Napisał(a): ~GOSC -

osobiscie siedzialem przed telewizorem i ogladalem przez /chyba tydzien/ jak LECH WALESA
ROZPRACOWAL PZPR I RZAD /calkiem jak ten dzisiejszy/ w czasie strajkow 1980.
Jest tez film "ROBOTNICY '80 - JEST TO DOKLADNY DIKUMENT Z TEGO ZDARZENIA.
WALESA jest JEDYNYM ZYWYM BOHATEREM POLAKIEM I BARDZO MADRYM POLITYCZNIE /niestety nasz papiez juz nie zyje/

Napisał(a): Stanley49 -

Czy jesteś normalny?
Air842 Niech dziady spiepszaja ..Gdyby nie p.Walesa nigdy nie zaznalibysmy wolnosci ..Zabrano ja nam ,,ale duch walki jeszcze w Polakach jest .. Pan Walesa jest Polakiem ,ktorego mamy obowiazek szanowac tak jak szanowal Go Jan Pawel II Kosciol zdradzi p.Walese ,ale Bog odwroci karte i ukarze zdrajcow

Napisał(a): ~Mark -

Air842 Niech dziady spiepszaja ..Gdyby nie p.Walesa nigdy nie zaznalibysmy wolnosci ..Zabrano ja nam ,,ale duch walki jeszcze w Polakach jest .. Pan Walesa jest Polakiem ,ktorego mamy obowiazek szanowac tak jak szanowal Go Jan Pawel II Kosciol zdradzi p.Walese ,ale Bog odwroci karte i ukarze zdrajcow
Pan Bolek jest wielki!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wałęsa komentuje rzeczywistość..