95
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +17
95 ppt ?

Wałęsa ma dość przegranych procesów (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wałęsa ma dość przegranych procesów

Napisał(a): uni -

Były prezydent Lech Wałęsa w poprzednim miesiącu zrealizował wyrok sądu i oficjalnie przeprosił działacza antykomunistycznego Henryka Jagielskiego za nieprawdziwe zarzucanie mu podejrzanej działalności. Polityk postanowił w mediach społecznościowych wymienić swoje zasługi i dać wyraz niezadowoleniu. Wałęsa uważa, że procesy powinny być powtórzone:

1.W sierpniu 1980 r wystawiony zostałem na przewodzenie strajkowi w obronie P. Walentynowicz, jasną rzeczą było że SB o tym wiedziało, wzmocniono inwigilację, właściwie urwanie się SB było praktycznie niemożliwe. Niebiosa podpowiedziały skuteczne rozwiązanie.
2.Strajk o P. Walentynowicz wygrany, wszystkie postulaty spełnione, komitet przegłosował zakończenie strajku. Jako przewodniczący mam ogłosić zakończenie. Kolesie upierają się do dziś by nie ogłaszać i kontynuować strajk. ZOMO pod stocznią tylko na to czekało !
3.Bydgoski Generalny strajk Rulewskiego, Musiałem do niego nie dopuścić występując przeciw wszystkim. Strajk generalny - byłby to pokojowy koniec Solidarności.
4. Zgoda i skuteczne poprowadzenie - okrągły stół od strony solidarnościowej
5. Poza formalnym przyzwoleniem wynegocjowanie jednoosobowo Traktatu i doprowadzenie do wycofania Wojsk Radzieckich bez jednego wystrzału bez tysięcy ofiar jak to bywało w historii wielokrotnie !
6.Niedopuszczenie by Kiszczak został premierem !
7.Zdetronizowanie Generała Jaruzelskiego i zajęcie jego miejsca by 30% demokracji zamienić na 100% - udało się !
Z wielu dowodów wybrałem kilka: czego między innymi nie mogą mi wybaczyć wrogowie Wolnej Polski wrogowie Solidarności. Dlatego zorganizowali papiery agenta bolka, dlatego zmontowali Teczki Kiszczaka, Dlatego ciągają mnie po sądach. Wszystkie moje przegrane procesy sądowe muszą być w normalnych warunkach powtórzone bo są nieuczciwe i nie uwzględniają, nie uwzględniały prawdy, prawdy , której oni nie chcą przyjąć do wiadomości.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Wałęsa ma dość przegranych procesów