Odpowiadasz na:
Wałęsa stanie na czele rewolty

uni
Temat dodał(a):
uni -
Wałęsa zapowiedział na swoim Twiterze, że: Jeśli w jakikolwiek sposób obecna ekipa zaatakuje Sąd Najwyższy ,4 lipca to ja po godzinie 15:00 udaję się z Gdańska do Warszawy. Wałęsa chce obalić sprawcę wszystkich nieszczęść (zapewne chodzi mu o Kaczyńskiego) i wie nawet, jak to zrobić, potrzebuje tylko 100 tysięcy ludzi! (Wiemy przecież, że potrzebuje ludzi do realizowania swoich celów, tak jak ostatnio powiedział: Wy zrobicie, a mnie podziękują. Tak bywało, to może teraz i tak będzie) Czyżby właśnie historia działa się na naszych oczach? Myślicie, że Wałęsa może obalić Kaczyńskiego i odsunąć PiS od władzy?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Wałęsa stanie na czele rewolty

Napisał(a): taie -

~gosc1
taie
~gosc1
taie
~gosc1
taie
~gosc1
KarolP12
taie KarolP12 taie ~gosc taie KarolP12 Art. 127.
§ 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
Art. 128.
§ 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. (...).

I już na tej podstawie bolka można usunąć jak paprocha. Kodomici będą mu paczki przynosić z winiakiem luksusowym jak w Arłamowie :DKarolu a może zamiast KK przytoczysz artykuły Konstytucji RP łamanej przez towarzyszy z KC PZPPiS ? najlepiej wiedzę na temat towarzyszy z KC PZPR zasiegnij u źródła czyli od jakiegoś towarzysza, tzn od siebie samego.W odróżnieniu od twoich towarzyszy z PZPPiS nigdy nie należałem do żadnej partii (choć żałuję - jakbym był w PZPR to dziś był bym w KC PZPPiS jak pewien członek egzekutywy PZPR nagradzany za działalność w stanie wojennym przez Jaruzela - zdaje się że Stasiu mu na imię .No jak tam namyśliłeś się już które to przepisy konstytucji są łamane czy nie? Jak nie to może ten drugi świr ma jakieś pomysły. Hejterze - jesteś prymitywem .
No widzisz - najpierw szczekasz o łamaniu konstytucji a jak przyjdzie ci podać konkrety to się dąsasz jak panienka :))
Najczęściej ci co mówią o łamaniu konstytucji tak naprawdę jej nigdy nie czytali i sami namawiają do jej łamania. Jak np do obalenia demokratycznie wybranej władzy czy zlikwidowaniu wolności wyznania...
Zanim coś napiszesz to sobie przeczytajhttp://niezni(...)010.pdf
Przynajmniej preambułę - a później pisz o wolności wyznania.
Tu masz prawdziwą treść konstytucji: http://www.se(...)on1.htm
Sam podajesz to wyjaśnij swym współwyznawcom te artykuły
Art. 173, 180 . 183
To tylko niektóre - możesz inne też.
Dlaczego tylko współwyznawcom? Innych konstytucja nie obowiązuje? Napisz czego nie rozumiesz w tych punktach to ci chętnie wyjaśnię.
A gdzie ja napisałem że tak prostych zdań nie rozumiem ? Pisałem o wyznawcach NRS.
Pisałaś o współwyznawcach a nie o NRS i chciałaś wyjaśnienia... widocznie nie rozumiesz...
Widzę ze masz problem z rozumieniem tekstu pisanego w języku polskim.
"Wyjaśnij swym współwyznawcom" - co to znaczy ?
Że niby ja nie rozumiem ?

Napisał(a): ~gosc1 -

taie
~gosc1
taie
~gosc1
taie
~gosc1
KarolP12
taie
KarolP12 taie ~gosc taie KarolP12 Art. 127.
§ 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
Art. 128.
§ 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. (...).

I już na tej podstawie bolka można usunąć jak paprocha. Kodomici będą mu paczki przynosić z winiakiem luksusowym jak w Arłamowie :DKarolu a może zamiast KK przytoczysz artykuły Konstytucji RP łamanej przez towarzyszy z KC PZPPiS ? najlepiej wiedzę na temat towarzyszy z KC PZPR zasiegnij u źródła czyli od jakiegoś towarzysza, tzn od siebie samego.W odróżnieniu od twoich towarzyszy z PZPPiS nigdy nie należałem do żadnej partii (choć żałuję - jakbym był w PZPR to dziś był bym w KC PZPPiS jak pewien członek egzekutywy PZPR nagradzany za działalność w stanie wojennym przez Jaruzela - zdaje się że Stasiu mu na imię .No jak tam namyśliłeś się już które to przepisy konstytucji są łamane czy nie? Jak nie to może ten drugi świr ma jakieś pomysły.
Hejterze - jesteś prymitywem .
No widzisz - najpierw szczekasz o łamaniu konstytucji a jak przyjdzie ci podać konkrety to się dąsasz jak panienka :))
Najczęściej ci co mówią o łamaniu konstytucji tak naprawdę jej nigdy nie czytali i sami namawiają do jej łamania. Jak np do obalenia demokratycznie wybranej władzy czy zlikwidowaniu wolności wyznania...
Zanim coś napiszesz to sobie przeczytajhttp://niezni(...)010.pdf
Przynajmniej preambułę - a później pisz o wolności wyznania.
Tu masz prawdziwą treść konstytucji: http://www.se(...)on1.htm
Sam podajesz to wyjaśnij swym współwyznawcom te artykuły
Art. 173, 180 . 183
To tylko niektóre - możesz inne też.
Dlaczego tylko współwyznawcom? Innych konstytucja nie obowiązuje? Napisz czego nie rozumiesz w tych punktach to ci chętnie wyjaśnię.
A gdzie ja napisałem że tak prostych zdań nie rozumiem ? Pisałem o wyznawcach NRS.
Pisałaś o współwyznawcach a nie o NRS i chciałaś wyjaśnienia... widocznie nie rozumiesz...

Napisał(a): ~Wirer -

Powitać "dyżurnych" chcę i środkowy palec mi staje...