353
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi105
  • Ocen na +21
353 ppt ?

Wałęsa tropi spisek (106)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wałęsa tropi spisek

Napisał(a): uni -

Ciekawe rzeczy znajdują się na Twitterze Wałęsy.
Jak wiemy, Instytut Pamięci Narodowej poinformował, że 2 lipca "prokurator Oddziałowej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Białymstoku umorzył śledztwo w sprawie podrobienia przez funkcjonariuszy SB (na szkodę Lecha Wałęsy) dokumentów umieszczonych w teczce personalnej i teczce pracy tajnego współpracownika o pseudonimie Bolek.

Przyczyną umorzenia śledztwa było stwierdzenie, że wskazanego wyżej czynu nie popełniono

Jak jednak zareagował Wałęsa? Według niego taka decyzja to wynik tego, że napisał list do Jaggera...

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Wałęsa tropi spisek

Napisał(a): ~jadźka -

Decyzję o umorzeniu - jak poinformowano w komunikacie - podjęto na podstawie zgromadzonego w sprawie "obszernego materiału dowodowego". IPN ocenił za autentyczne 53 dokumenty, w tym zobowiązanie do współpracy ze Służbą Bezpieczeństwa, pokwitowania odbioru pieniędzy i doniesienia agenturalne, znajdujące się w teczce personalnej i teczce pracy tajnego współpracownika o pseudonimie "Bolek". (http://www.tvn24.pl)

A Wałęsa wciąż kwestionuje tę decyzję IPN.

Napisał(a): ~Polska -

Bolek leży rozłożony na łopatkach !

Ubecki konfident kapował kolegów !

Obalił rząd Olszewskiego podczas nocnej zmiany !

Obiecał 100 milionów dla każdego i do dziś nie dotrzymał obietnicy !

Dla mnie ten osobnik to zwykłe zero oszust i zdrajca.

Napisał(a): ~stach -

Ciekawe gdzie sa teczki Jareczka. Taki super wojownik o wolność jak on chyba ja ma. Chociaż ktoś kto trzasł gaciami na sama myśl o milicji jej nie ma. A Jareczek nawet teraz otacza się kordonem ochrony więkrzym jak prezydent bo się boi swoich kochanych wyborców

Napisał(a): Zbysiunio -

~stach Ciekawe gdzie sa teczki Jareczka. Taki super wojownik o wolność jak on chyba ja ma. Chociaż ktoś kto trzasł gaciami na sama myśl o milicji jej nie ma. A Jareczek nawet teraz otacza się kordonem ochrony więkrzym jak prezydent bo się boi swoich kochanych wyborców
Masz rację , ciekawe . No ale znasz bajke o kaczce dziwaczce , tam tez były cuda i cudenka.

Napisał(a): ~zbych -

~Polska Bolek leży rozłożony na łopatkach !

Ubecki konfident kapował kolegów !

Obalił rząd Olszewskiego podczas nocnej zmiany !

Obiecał 100 milionów dla każdego i do dziś nie dotrzymał obietnicy !

Dla mnie ten osobnik to zwykłe zero oszust i zdrajca.
a pani Szydłó z Rafalską w kampanii wyborczej obiedcała 500 na każde dziecko
kaczyńskimiał słuchać głosów wyborvców , zajć sie niepełnosprawnymi poprawioc ich los
duda przysiegał strzec i postępow2ać zgodnie z konstyrucją . zajać sie długżnikami frankowymi
macierewicz miał wyjaśnic przyczyne katastrofy w smoleńsku
wszyscy są zakłamani obiecuja słiwa nie dotrzymują-
po wygranych wyborach suwerena maja gdzies
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wałęsa tropi spisek