2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń103 tys.
  • Odpowiedzi565
  • Ocen na +2 tys.
2 tys. ppt ?

Wałęsa znowu ma gorączkę?! (566)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wałęsa znowu ma gorączkę?!

Napisał(a): ~Animka -

Wałęsa chyba znowu gorzej się czuje! Sami przeczytajcie, co umieścił w sieci!!
W związku ze szkodliwym, bezczelnym działaniem Polskiego rządu i ludzi tej opcji apeluję do wolnego świata i organizacji demokratycznych o solidarną pomoc, by wszędzie gdzie to możliwe ludzi tych wyrzucić z zajmowanych stanowisk.
Jeśli to nie pomoże, proszę nie wpuszczać ich do Państw demokratycznych, bo sieją zamęt i niezgodę. Naród należy rozumieć, szanować i oszczędzać.

To już jest bezczelność, no sami powiedzcie, czy nie powinniśmy bronić naszego kraju za granicami,a nie pokazywać jak bardzo wszystkimi gardzimy? No, cóż... chyba Lech Wałęsa napisał ZNOWU o jedno słowo za dużo...
INTERIA.PL

Re: Wałęsa znowu ma gorączkę?!

Napisał(a): ~slovak -

Nie kumam, napisał nieprawdę, czy o co chodzi? Nie lubię Wałęsy i mam do niego cokolwiek krytyczny stosunek. Z drugiej strony stosuje te same metody co rządzący. Oni idą po bandzie to jemu także wolno. Chyba że komuś przeszkadza wolność słowa lub demokracja, to się może do Rosji przeprowadzić albo do Emiratów Arabskich.

Re: Wałęsa znowu ma gorączkę?!

Napisał(a): ~asd -

~slovak Nie kumam, napisał nieprawdę, czy o co chodzi? Nie lubię Wałęsy i mam do niego cokolwiek krytyczny stosunek. Z drugiej strony stosuje te same metody co rządzący. Oni idą po bandzie to jemu także wolno. Chyba że komuś przeszkadza wolność słowa lub demokracja, to się może do Rosji przeprowadzić albo do Emiratów Arabskich.
Bolek nie podawajsię za kogoś innego, ale ci Ty chłopie bierzesz, że masz taki odlot?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wałęsa znowu ma gorączkę?!