1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń66 tys.
  • Odpowiedzi520
  • Ocen na +629
1 tys. ppt ?

Wałęsa znowu szokuje! Czy przekroczył granicę dobrego smaku? (521)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Wałęsa znowu szokuje! Czy przekroczył granicę dobrego smaku?

Napisał(a): apollo87 -

W ten weekend były prezydent udostępnił na Facebooku kilka grafik... w których chyba przesadził w antyrządowej postawie! Bo jak inaczej tłumaczyć to, że przerobił własne zdjęcie w koszulce KONSTYTUCJA na... twarz Kaczyńskiego i napis MASTURBACJA! Jakby tego było mało, kolejne zdjęcie przedstawiało Jarosława Kaczyńskiego jako karzełka przy Wałęsie, który sięga byłemu prezydentowi ledwie do piersi. Grafikę opatrzył podpisem "PRZY MNIE BYŁEŚ ZAWSZE JESTEŚ I BĘDZIESZ MALUTKI".
Oberwało się nie tylko prezesowi, ale też rządowi. W tej samej serii pojawił się "POCZET KŁAMCÓW POLSKICH" ze zdjęciami czołowych polityków PiS-u. Również twarze rządzących pojawiły się przy ojcu Tadeuszu Rydzyku, któremu dopisano słowa: "OTO MOJE BARANY BOŻE".
Lech Wałęsa próbuje chyba udowodnić, że "umie w memy". Tylko czy walka na takie kloaczne memy ma sens?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Wałęsa znowu szokuje! Czy przekroczył granicę dobrego smaku?

Napisał(a): ~gość -

~ceramik Panie piekieł, czy możesz wreszcie zabrać Bolka Zdrajcę, bo my ludzie już nie dajemy z nim rady?
Myślisz, że diabeł taki głupi ? wiadomo, że Bóg go nie weźmie bo i co miałby z nim zrobić ? a diabeł woli nie ryzykować.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Gosc -

Jest to przykre:(
Proszę Polaków, aby zaczęli się i swój naród szanować, bo inaczej nikt nas nie uszanuje.
Ostatnio byłam zaszokowana i zażenowana, będąc na spotkaniu w bibliotece - „harmony day” w tym dniu tematem spotkania była Polska. Osoba prowadząca a zarazem opowiadająca – z pochodzenia Polka.
Na tym międzynarodowym spotkaniu usłyszałam od prowadzącej, że Polacy to rasiści, brudasy, nie płacą podatków…
Wpatrując się w krasomówcę głośno zapytałam: „Co ty opowiadasz za bzdury? Czemu takie rzeczy opowiadasz?” odparła – „Bo opowiadam moje wspomnienia, a poza tym wiele wiadomości mam z radia”
„Ja mam inne wspomnienia i wiadomości o Polsce” – odparłam „Dodatkowo spotkanie jest na temat Polski a nie w zakresie twoich wspomnień” Do tej pory jestem rozgoryczona zachowaniem mojego rodaka.

Napisał(a): ~Polska -

Bolek tak musi występować , bo WSI szantażuje go hakami !
Oni mają na niego takie haki , że jakby ujrzały światło dzienne to Bolek musiałby iść do paki i musiała by być odebrana emerytura prezydencka...

Dlatego on tańczy tak jak mu zagrają...

Bolek , na zawsze Bolek...

Napisał(a): ~koli -

Byłeś przy władzy Lechu, Był przy władzy Miller, był Marcinkiewicz, byli towarzysze z PO, i było tylko gadanie .Były układy rządy kolesiów, i bieda.....mieliście swoją szansę. Teraz przyszedł czas na PiS......może nie są najmądrzejsi,na pewno nie są,ale coś robią.A już na pewno się starają..Tak więc pożyjemy zobaczymy......... [b][/b]

Napisał(a): xv1150 -

Ja sie caly czas zastanawiam jak mozna tak dlugo karmic obywateli naszego panstwa wiadomosciami, wypowiedziami i cala ta zenada zwiazana z tym panem... Powinien byc juz bardzo dawno temu wymazany z mediow i zycia publicznego bo to WSTYD I ZENADA DLA NASZEGO KRAJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisał(a): xxxpl -

~Jak]
~lop [cytat kogo=~ceramik Panie piekieł, czy możesz wreszcie zabrać Bolka Zdrajcę, bo my ludzie już nie dajemy z nim rady?
PRAWDA BOLI[/cytat

dupku gdyby nie Wałęsa, to byś kopał kanały.
a do tego do dziś masz agenture i postkomune(kto uwierzył że rosja oddała od tak kraj który bezlitośnie okradała),Pan elektryk był ideał dla rosji...K... ocknijcie się ludzie,a w smoleńsku pilot był pijany,dlatego nie badali polacy samolotu,PO przejeło władzę żeby sprywatyzowac polski kapitał i polacy godnie i życzliwie zap... w zagranicznych firmach na umowe zlecenie.Brawo OSKAR się należy
« Wróć do tematów
Do góry strony: Wałęsa znowu szokuje! Czy przekroczył granicę dobrego smaku?