93
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi81
  • Ocen na +0
93 ppt ?

walka z nadciśnieniem (82)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: walka z nadciśnieniem

Napisał(a): TuTka -

Jeśli chodzi o ciśnienie to trzeba mieć nad tym kontrolę. Jeśli masz nadciśnienie to źle a jesli jest za niskie tez zle i przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że nie wolno z niskim bardzo ciśnieniem kłaść się spać bo można się nie obudzić.. Radzę Ci wybrać się do lekarza specjalisty.

Ja jestem konsultantką firmy, która oferuje badania irydologiczne mamy suplementy diety oraz urządzenia wellnes. Pani irydolog może z tęczówki Twojego oka wyczytać skąd bierze się Twój problem z tym ciśnieniem. Widzi te choroby, które człowiek przeszedł w dzieciństwie, co dzieje się w danym organizmie i przed czym trzeba uważać.. Ukierunkuje odpowiednią suplementację aby Twój organizm funkcjonował prawidłowo :) I Twoje samopoczucie było jak najlepsze a nic tak ważnego w życiu nie jest jak nasze zdrowie.

agata.tiens@interia.eu

Pozdrawiam!

Napisał(a): gość -

Trochę dziwne pytania zadajesz. Nadciśnienie ma swoją przyczynę. Doprowadza często do dużych problemów. Obserwacją, badaniem, ani specyfikami tego nigdy nie wyleczysz. Będziesz się zagłębiać w coraz większe problemy, choć czasami wato przedłużać farmakologicznie swoją wegetację, ale to tylko dla upartych, leniwych, polujących na czarownicę, kochających wygodnictwo itd.
Wyleczyć można tylko przez receptorologię, odpowiednią dietę, solidne zadbanie o naturę. Pamiętaj! Chorób niema. To co nazywają chorobami to tylko zaniedbanie organizmu przez Ciebie bez względu świadomie czy nie. Farmakologicznie możesz łagodzić tylko objawy. Lekarze często nazywają leczeniem objawowym. Ja swoje problemy zdrowotne likwiduję w dąbrowie górniczej na ulicy Morcinka 10 u fizjoterapeuty. Na temat zdrowia i leczenia mam zupełną inną wiedzę od tego pana i z tym problemów nie mam. Chcesz mieć zdrowie-pofatygój się. Naprawdę warto. Polecenie godne uwagi.

Reklama

Napisał(a): Gość -

z ciśnieniem nie ma żartów... najlepiej się przebadać. ale jeśli lekarz nie zleci nic konkretnego, to można sobie samemu obniżać cisnienie np. czerwoną herbatą - tylko nie przesadź, ja kiedyś namiętnie pijałam pu-erh i miałam non stop migreny ze zbyt niskiego ciśnienia :/

Reklama

Pamiętajcie sport to zdrowie!

Zamiast stosować kolejne tabletki i suplementy niewiadomego pochodzenia, może warto wybrać się na spacer, lub na basen i dać popracować swojemu sercu!

Zwalczanie nadciśnienia to nie jedyny powód dla którego http://sekret(...)c-sport

Więc następnym razem spacerek, zamiast trenować dużego palucha na pilocie.

Ja jednak zdecydowanie do sportu, zdrowego trybu życia polecam dobranie też rozsądnej suplementacji. Niestety jest tak, że w dzisiejszych czasach nie jesteśmy w stanie odżywiać się tak, jak byśmy chcieli. Jedzenie jest produkowane w sposób niezbyt naturalny, zwierzęta są hodowane w klatkach itd. W warzywach nie ma tylu witamin co dawniej...
Przy czym jeśli chodzi o suplementację, to oczywiście powinna być mądra. Ja polecam zainteresować się kwasami omega-3. Ostatnio jest o nich głośno, ale niewiele osób wie, że ważne jest też jaki preparat z nimi przyjmujemy. Moim zdaniem najlepsze są oleje z estrów, dostarczające nam ALA, czyli takiej formy, która może być bezpiecznie "przechowywana" przez nasz organizm i przekształcana w bardziej aktywne formy w miarę potrzeb. Właściwie jedynym preparatem na rynku tego typu jest OmegaRegen, ma on wersję cardio, która będzie idealna dla osób z nadciśnieniem. Więcej o nim możecie sobie poczytać chociażby tutajhttp://flcpha(...)-cardio

Reklama

Napisał(a): gość -

To nie jest choroba z której mozna tak po miesiącu leczenia po prostu wyjśc. Tutaj trzeba czesto kilkunastu miesięcy i fachowej pomocy, leczenia specjalistów. Moja mama prowadzi zdrowy tryb zycia, przyjmuje Amlator, oczywiści kontroluje też cholesterol.

Witam serdecznie.Podzielam pogląd co do lnu ,bardzo dobry.Jednak jest coś co na stałe
znormalizuje zbyt wysokie lub zbyt niskie ciśnienie-jest to owoc głogu w alkoholu,ale tu jest pułapka= musi być pozbawiony pestek ! Wsypujemy do półlitrowej butelki wódki 40%
wydrylowane !!! czyli bez pestek owoce głogu 1/3 butelki.Przez trzy tygodnie wstrzasąmy,
pijemy 30 kropli dwa razy dziennie.Mogą to być też kompoty w malutkich słoiczkach,gdzie
dajemy 1/4 pozbawionych pestek owoców głogu i pasteryzujemy.Spożywamy jeden kompot dziennie.Skutek fascynujacy o ile zjemy przynajmniej czterdzieści kompocików i wypijemy
butelkę intraktum po 30 kropli dwa razy dziennie.
Goraco pozdrawiam Miłe Panie.Serdecznie zapraszam na blog modnezielarstwo.blogspot.com
« Wróć do tematów
Do góry strony: walka z nadciśnieniem