7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń111
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +-6
7 ppt ?

Walka z zaskórnikami (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Walka z zaskórnikami

Napisał(a): Gość -

Pomóżcie dziewczyny! Mam duży problem z wągrami na twarzy. Stosowałam już kilka toników i maści, ale nic nie pomogło. Ostatnio znalazłam "przepis" na domową maseczkę, która podobno daje świetny rezultat: soda oczyszczona + sok z cytryny. Co o niej myślicie? Napiszcie proszę czego Wy używacie do walki z zaskórnikami.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Walka z zaskórnikami

ania222
motylekbialy http://www.do(...)ifferin

mi tylko to pomaga
Jak długo trwała Twoja kuracja? Czy dzięki temu kremowi można pozbyć się wągrów raz na zawsze?
kup dwa opakowania i stosuj zgodnie z zaleceniami mi tyle starczyło, aby pozbyć się tego dziadostwa...mam spokój od kilku lat. Niektóre apteki wydadza bez recepty, ale lepiej miec.

Reklama

Antonnia Polecam Ci maseczkę z cynamonem . Rewelacja :)
Wpisz w google "maseczka cynamonowa na zaskórniki "
Maseczka z cynamonu i jogurtu tak? Spróbuję :) W tej maseczce z sody boję się tego, że za bardzo rozjaśni mi skórę

ania222
Antonnia Polecam Ci maseczkę z cynamonem . Rewelacja :)
Wpisz w google "maseczka cynamonowa na zaskórniki "
Maseczka z cynamonu i jogurtu tak? Spróbuję :) W tej maseczce z sody boję się tego, że za bardzo rozjaśni mi skórę
Maseczka cynamonowa - przepis
Składniki:

parę łyżeczek cynamonu - równie dobrze zamiast takiej ilości można użyć zaledwie szczyptę cynamonu - efekt będzie równie dobry, a sam cynamon nie będzie tak bardzo palić
woda mineralna
opcjonalnie zamiast wody: jogurt naturalny/maślanka/śmietana - złagodzą piekielne działanie cynamonu :)
Wykonanie:

Cynamon rozrobić z wodą bądź jogurtem/maślanką/śmietaną do półpłynnej konsystencji. Nałożyć na twarz na ok. 5 - 10 minut. Po tym czasie maseczkę spłukać ciepłą wodą, nałożyć nawilżający lub łagodzący krem.

Cynamon dodawaj od małej dawki - pół łyżeczki .Gdy twarz przyzwyczai się do nowego specyfiku , możesz zwiększyć ilość cynamonku :)))

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Walka z zaskórnikami