5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń218
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +-5
5 ppt ?

Warkoczyki syntetyczne fajne? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Warkoczyki syntetyczne fajne?

Napisał(a): Gość -

[b]Witam wszystkich chciałam się was spytać jak wam podobają się takie warkoczyki syntetyczne ? .Zdecydowanie taka fryzura ma mnóstwo plusów - zawsze jesteś uczesana i dobrze wyglądasz ,szybciej rosną nasze włosy i są silniejsze :) .Jak wam się podoba taka fryzura? kobieca prawda?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Warkoczyki syntetyczne fajne?

Witaj :)

Powiem Ci, że koleżanka miała i w ostateczności się ich pozbyła. Pamiętam, że narzekała wtedy na zniszczone włosy.

Jeżeli chodzi o aspekt estetyczny i w ogóle- fajnie wyglądają, ale nie jest to zbyt dobra rzecz dla osób, które np. codziennie inaczej się czeszą, bo w wypadku warkoczyków to za dużego pola popisu nie ma...

Re: Warkoczyki syntetyczne fajne?

Isabellla Witaj :)

Powiem Ci, że koleżanka miała i w ostateczności się ich pozbyła. Pamiętam, że narzekała wtedy na zniszczone włosy.

Jeżeli chodzi o aspekt estetyczny i w ogóle- fajnie wyglądają, ale nie jest to zbyt dobra rzecz dla osób, które np. codziennie inaczej się czeszą, bo w wypadku warkoczyków to za dużego pola popisu nie ma...
Moja mama miała warkoczyki i bardzo bardzo sobie chwaliła może twoja przyjaciółka trafiła na partacza gdybym była zielona w tym temacie nie pisałabym ,ale wiem ,że moja mama była zadowolona . Trzeba trafić na dobrego fryzjera który potrafi to robić :) pozdrawiam.

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • warkoczyki
Do góry strony: Warkoczyki syntetyczne fajne?