322
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi303
  • Ocen na +0
322 ppt ?

warsztat samochodowy (304)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: warsztat samochodowy

Napisał(a): Gość -

Ja ostatnio trafiłem na fajnego mechanika we Wrocławiu. Ma coś czego nie spotkałem nigdzie indziej. Oddając samochód do Zibi Auto możesz śledzić na bieżąco naprawę za pomocą kamer internetowych zamontowanych w warsztacie. Dzięki temu masz cały czas nadzór nad pracownikami.

Reklama

Napisał(a): gość -

Ja polecam warsztat spod gdyni. blacharstwo, lakiernictwo, pomoc drogowa i na czas naprawy samochód zastępczy. wysoka jakość i krótki czas oczekiwania na samochód. <a href="http://www.marcars.net/" target="_blank" title="Marcars">Marcars</a>

Reklama

Poza zibi auto we Wrocławiu nie nie spotkałem się z żadnym innym warsztatem który by proponował coś takiego swoim klientom. Swoja drogą pomysł niezły bo ileż to razy zdarzyło się że wyjeżdżaliśmy z serwisu z nowymi rysami, a mechanik twierdził ze były. tutaj coś takiego nie przejdzie.

Reklama

oj znaleźć dobrego mechanika czasem graniczy z cudem, bo często się trafia na jakichś nieuczciwych, albo takich, którzy chcą jak najwięcej wyciągnąć od swoich klientów. Ja też sporo dobrego słyszałem na temat zibi więc jak tylko będę potrzebować coś naprawić na pewno się do nich zgłoszę.

gość dopiero zmieniasz na zimowki?
tak, nie uzywam samochodu zbyt czesto. kupilem opony w internecie i teraz od jakiegos czasu chce je zalozyc i nie mogę sie zebrac by wybrac sie w końcu do jakiegos warsztatu. dlatego podbijam swoje pytanie

zależy czy chce ci się jechać przez całą wawę, czy na konkretnej dzielnicy szukasz. Tu masz listęhttp://panora(...)arszawa . Ja zawsze robie listę z panoramy firm, wybieram tylko te z Mokotowa, dzwonię i pytam o terminy i cenę, żeby nie przepłacić, bo niektóre warsztaty niestety żerują na nieświadomych klientach. A jak podzwonisz trochę to może się okazać, że gdzieś akurat będzie promocja? Powodzenia w poszukiwaniach ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • warsztat samochodowy lubo forum
  • warsztat samochodowy forum
Do góry strony: warsztat samochodowy