322
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi303
  • Ocen na +0
322 ppt ?

warsztat samochodowy (304)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: warsztat samochodowy

Napisał(a): gość -

Hehe:) Znalazłem ten wątek bo tylna ośka w renówce była na końcówce życia. Poszedłem tropem kolegi ze Świdnicy i okazało się, że miał rację. Najpierw obadałem telefonicznie typu: jak cena, czas trwania naprawy itp. france Auto Service w Świdnicy jest godne polecenia. I dobrze, że są takie miejsca gdzie ludzie sie wymieniają doświadczeniami. Clio dostało nową tylną ośkę i zapitalam jak nówencją. Warsztat polecam z czystym sumieniem.
INTERIA.PL

FranceAutoService w Świdnicy obsługuje moje dwa dostawczaki Citroena i osobistego Peugoeota. W dupowozie jeszcze nie miałem problemu z tylną belką ale konie pociągowe już miały wymianę. Warsztat jest znakomity. Czas naprawy taki jak uzgodniony, żadnych obsów i wszystko naprawdę zawodowe. Ceny adekwatne do nakładu pracy. Po "panach józkach" nie jeżdzę od lat:)

Potwierdzam dobrą opinię o France Auto Service. Warsztat naprawdę przyjazny i mega fachowy. W reni miałem wymienianą tylnąbelkę i jestem pod wrażeniem poziomu obsługi. Dali mi 3 lata gwarancji bez limitu przejechanych km. Całość działań oceniam na 6!

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja sobie chwalę warsztat przy aso Honda Matraszek. Bardzo ważne jest dla mnie uczciwe podejście do Klienta, zarówno jeśli chodzi o diagnozę, ocenę sytuacji, jak i o wyceny. Jestem kobietą, laikiem w temacie, niejeden "fachowiec" by to wykorzystał. A w Hondzie Matraszek czuję się bezpiecznie pod tym względem :) Osobom z Marek i okolic, w tym kierowcom z Warszawy, serdecznie ich polecam. Tutaj namiar: http://hondam(...)szek.pl

Reklama

barbarka939 Ja sobie chwalę warsztat przy aso Honda Matraszek. Bardzo ważne jest dla mnie uczciwe podejście do Klienta, zarówno jeśli chodzi o diagnozę, ocenę sytuacji, jak i o wyceny. Jestem kobietą, laikiem w temacie, niejeden "fachowiec" by to wykorzystał. A w Hondzie Matraszek czuję się bezpiecznie pod tym względem :) Osobom z Marek i okolic, w tym kierowcom z Warszawy, serdecznie ich polecam. Tutaj namiar: http://hondam(...)szek.pl
A ja też do nich jeżdżę :) I podpisuję się pod każdym słowem!!! Profesjonaliści, a do tego uczciwi i terminowi. Przez długi czas jeździłam do nich właśnie z Warszawy, bo tylko w Hondzie Matraszek mam pewność, że mnie nikt nie naciągnie :)

Mam podobne odczucie co do Euromastera. Mieszkam w Kościanie, mamy tu punkt Euromaster ATT. Maja fajne podejście i mimo że jestem kobietą to traktują mnie poważanie. Dodatkowo mam zaufanie, że nie oszukają mnie tylko dlatego, że nie znam się na temacie.

Reklama

Zgadzam się dobry warsztat to skarb. A dobry to znaczy taki, gdzie nie tylko nie kantują, ale gdzie wykonują swoją robotę tak jak należy, a nie na odwal. Jeżeli już sobie polecamy sprawdzone adresy to Warszawie warto znać serwishttp://www.sz(...)ania.plNaprawy powypadkowe z ubezpieczenia, lakiernictwo, blacharstwo itp.

Napisał(a): ~Lulek10 -

Od lat korzystam z serwisu Euromaster, bo właśnie mam pewność, że mnie nie okantują na każdym kroku. Znam ich z polecenia i wiem że mają wielu klientów, którzy ich polecają. No i dbają o klienta co rusz maja promocje, teraz oferują darmowy przegląd auta. Tu jest link do oferty dla zainteresowanych darmowyprzeglad.pl
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • warsztat samochodowy lubo forum
  • warsztat samochodowy forum
Do góry strony: warsztat samochodowy