322
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi303
  • Ocen na +0
322 ppt ?

warsztat samochodowy (304)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: warsztat samochodowy

Napisał(a): ~adra -

Jest dobry serwis Wacar zwłaszcza jeśli ktoś potrzebuje miejsca do szybkich i sumiennie zrobionych przeglądów. Jak kupowałem używkę w tym toku to też u nich specjalny przegląd właśnie przed zakupem robiłem i auto póki co jeździ jak marzenie.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~bengas -

Z klimą to jechałem jeszcze wiosną do Wacar-a, ich mi znajomy polecił akurat jeśli chodzi o czyszczenie klimatyzacji to mają rzeczywiście doświadczenie i dobrze to robią. Cały sezon jeździłem po czyszczeniu z klimą i żadnych przeziębień, a w tamtym roku to co chwila jakąś infekcję od klimy w aucie łapałem w gardle czy w zatokach.

Napisał(a): Gość -

Zostałam raz oszukana przez mały warsztat, dlatego teraz korzystam wyłącznie z serwisu HondaPlaza. Profesjonalna i i miła obsługa. Mechanicy mają duże doświadczenie i doskonale wiedzą co trzeba zrobić i w jakiej cenie. Nigdy nie było problemów, że później musiałam przy odbiorze dopłacać za coś co nigdy nie miało miejsca. Dokładni i uczciwi, więc polecam zdecydowanie :)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja też staram się korzystać tylko ze sprawdzonych miejsc, gdzie mam pewność, że auto zostanie dobrze zdiagnozowane i naprawione. W Krakowie takim miejscem jest na pewno auto serwis wadowicka. To o czym warto wspomnieć to to, że można tam zrobić przegląd na lini diagnostycznej i to zupełnie gratis :)

Reklama

Napisał(a): kasiawww87 -

Ja ze swoim autkiem jeżdżę do warsztatu działającego przy ASO Honda Matraszek. Wiele razy już tam się zgłaszałam, czasem z małymi rzeczami, jak zmiana oleju, czasem z większymi problemami - zawsze mogłam liczyć na fachową pomoc, mimo że Hondą nie jeżdżę, oni tam po prostu serwisują wszystkie marki. I co najważniejsze - znają się na rzeczy. Namiary można znaleźć na http://www.ho(...)dy.html
Załączniki:

Napisał(a): ~bbeer -

Fajne podej ście mają w warsztacie Wacar, zawsze szybko, zawsze za pieniądze które można jakoś przeżyć :) Za darmo nie robią, ale też jak sobie porówna człowiek stawki z innymi warsztatami na mieście to za głupią wymianę oleju przykładowo już u nich jest wyraźnie taniej.

Reklama

Napisał(a): ~kondżur -

Jak szukacie warsztatu od napraw skrzyni biegów manualnej, powiem Wam że w 3 byłem i radzili na nową wymienić a podjechałem do Sosnowca do BCS i po godzinnej diagnozie stwierdzili że spokojnie do naprawy. I naprawili. Koszt nie będe pisac jaki mniejszy bo kazdy pewnie ma świadomosć. No i Warsztat a warsztat - jest róznica. Profesjonaliści zrobią to czego inni nie umieją. Jakbyście szukali bo wiem ze sprzedają też wysyłkowo skrzynie po regeneracjihttps://www.s(...)com.pl/ polecam

Napisał(a): ~Werdek -

Miałem okazję korzystać z warsztatu ale od spraw wulkanizacyjnych w Pruszkowie na Mickiewicza 49 a. Miałem taką sytuację, że musiałam na już zmienić opony na zimowe.....zapomniałem o tym. Na szczęscie z pomocą przyszła mi ta stacja

Napisał(a): ~Franek -

Ja mam sprawdzony warsztat samochodowy Sabat na Budowlanej 24 w Lublinie. W warsztacie Sabat można uzyskać fachową pomoc z zakresu wulkanizacji, diagnostyki samochodowej, można kupić części do auta. Firma Sabat oferuję też usługi z zakresu klimatyzacji samochodowej, i instalacji gazowej i nie tylko.

Napisał(a): ~olaf -

A nie po to kupuje sie włansie takie auto zeby jezdzic własnie w terenie.Spokojnie jesli auto jest nowe,na gwarancji,ale jesli kupujemy uzywane tu jednak trzeba iśc w strone przeszukania dobrego serwisu(ja polecam autoredute).Mysle ze własnie z takim terenowym wykorzystaniem tego auta sie je kupuje.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • warsztat samochodowy lubo forum
  • warsztat samochodowy forum
Do góry strony: warsztat samochodowy