24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń89
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +0
24 ppt ?

warsztat samochodowy torun (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: warsztat samochodowy torun

Napisał(a): ~koracypankracy -

Ja korzystam z ASO Uni Car przy Skłodowskiej - Curie bo nie ufam okolicznym warsztatom. Muszę mieć sprawdzony serwis i pewność, że wszystkie części są oryginalne i legalnie sprowadzone. Nie chcę później mieć problemów jak będę komuś odsprzedawał autko.

Re: warsztat samochodowy torun

Napisał(a): Gość -

[url]http://kuta-autoserwis.pl/[/url] z tego tylko korzystam. Szeroki wachlarz usług, doświadczona ekipa, z której część, to ludzie współpracujący od początku istnienia firmy, oraz profesjonalny tabor pojazdów pomocy drogowej, specjalistycznych lawet i holowników, czynią jedną z najlepszych firm w branży

Re: warsztat samochodowy torun

Napisał(a): ~SKerdna -

Wooah, daleko ode mnie, ale dobrego i sprawdzonego mechanika trzeba mieć wszędzie, w końcu nie wiadomo czy w trasie przypadkiem nie trafi się jakaś awaria, którą będzie trzeba natychmiast naprawić. W Tychach mam świetny warsztat samochodowy - http://www.pmix.pl/, który w razie potrzeby z pewnością pomoże Ci naprawić samochód i zrobi to tak, że już nigdy nie będziesz potrzebował tej pomocy ;)

Re: warsztat samochodowy torun

Napisał(a): ~Merrrdans -

Nie wiem czy to w czymś pomoże, ale przecież sprawdzony warsztat samochodowy warto mieć nie tylko w mieście, w którym się mieszka. Ostatnio w trasie zepsuł mi się samochód i gdyby nie to, ze miałam wizytówkę serwisu samochodowego http://www.mo(...)scy.pl/ to byłby naprawdę ogromny kłopot, aby zająć się samochodem.

Re: warsztat samochodowy torun

Napisał(a): ~ErnetMaciaszek -

Sprawdzałeś już warsztat samochodowy na ulicy Hebanowa? Jak do tej pory nie miałem żadnych zastrzeżeń co do ich pracy. Dość szybko poradzili sobie zarówno z misą olejową jak i hamulcami, które od jakiegoś czasu szwankowały. Łap kontakt - http://celmer(...)ontakt/. Jak dla mnie jeden z lepszych mechaników w mieście. Ale wiadomo...każdy mierzy swoją miarą, dlatego warto przekonać się osobiście.
« Wróć do tematów
Do góry strony: warsztat samochodowy torun