306
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi227
  • Ocen na +-81
306 ppt ?

Warto brać kredyty chwilówki? (228)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Warto brać kredyty chwilówki?

Napisał(a): ~johnybravoo -

W internecie jest tyle możliwości utracenia danych osobowych, wiec trzeba na prawdę zachować ostrożność. Ludzie sami proszą się o problemy. A z tego co widzę, to ta SowaPożyczkowa jest własnością Rankomatu. Więc wydaje mi się, ze to bezpieczna strona.

Napisał(a): gość -

Witam
Dodaje link do zestawienia w 100% darmowych pierwszych pożyczek- sama je przetestowałam i są faktycznie bezpłatne.Najpierw uzupełniasz wniosek, którym jednocześnie zakładasz konto w wybranej firmie oferującej pożyczkę-chwilówkę. Weryfikacja w większości następuje po przelaniu 1 grosza ze swojego konta...później (ale nie zawsze) dzwoni doradca celem potwierdzenia przez Ciebie danych, które wpisałeś we wnioisku i w ciągu 15 minut pieniądze masz na koncie. w niektórych przypadkach zwrot bezpłatnej pożyczki może nastąpić w 2 ratach w odstępach miesięcznych (pożyczka na 2 m-ce.http://allaza(...)tner.pl

Ps Wandoo nie współpracuje z Bikiem
Ps2 dodatkowo dołączam w zestawiwniu 2 darmowe konta bankowe, które są darmowe bez żadnych warunków.

Napisał(a): ~maksik -

Prywatnej? A potem co zlicytują Ci majątek. Ludzie dają się naciągać. Przecież na Sowie pożyczkowej jest cała lista firm pożyczkowych z dokładnymi kwotami i warunkami. Jak już brać pożyczkę to raczej w sprawdzonej firmie a nie od jakiś mało znanych pożyczkodawców.

Napisał(a): ~miki789 -

Duże rozeznanie na temat pożyczek bankowych i spoza banków mają w N-Kredyt. Jak zazwyczaj z usług pośredników nie korzystałem tak teraz się zdecydowałem przy okazji konsolidacji bo to już jednak dość zaawansowany produkt. Dużo ułatwia takie połączenie zobowiązań w jedno spójne, łatwiej nad wszystkim zapanować.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Warto brać kredyty chwilówki?