265
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +-81
265 ppt ?

Warto brać kredyty chwilówki? (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Warto brać kredyty chwilówki?

Napisał(a): ~Jacek21 -

oczywiście ze warto, ja osobiście korzystam tylko z tych szybkich chwilówek które pierwsze są darmowe, oddaję w terminie i nic za to nie płacę, zawsze aktualną ofertę sprawdzam na www.chwileczka.pl i nigdy nie miałem problemu z tymi chwilówkami
Załączniki:
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Ganowska A widzę że dużo osób brało taki kredyt to pewnie doświadczenie w różnego typu firmach jest. Możecie powiedzieć coś np o Wonga??
Ogólnie spoko firma, bardzo szybka decyzja o przyznaniu pożyczki, oczywiście po sprawdzeniu w BIK i kasa na koncie w 15 min.

Napisał(a): ~Kamila976 -

Z tymi kredytami na święta to nie polecam. U mnie też nie jest za ciekawie ale na ile mogę sobie pozwolic na tyle pozwalam. Znajomi biorą pożyczki np. w lendonie czy innych podobnych internetowych i są zadowoleni. Sama nie wiem czy chciałabym potem spłacać święta?

Napisał(a): ~Michał -

oczywiście, że warto ale trzeba przemyśleć dobrze sprawę. sam biorę nie raz - mam swoją firmę i czasami muszę czekać na kasę więc ratuję się pożyczką w lendonie. w ciągu kilku dni oddaję kasę i dzięki temu mam uratowaną sytuację!

Napisał(a): ~TomaszG -

Piurtys Zawiodłem się niegdyś na chwilówkach, wolę kredyty przez internet, są szybkie i wygodne a w dodatku korzystne jeśli trafi się na dobrą firmę. Na platformafinansowa.pl miałem dobre warunki kredytu ratalnego i z takich firm wolę korzystać jeśli biorę kredyt.
To zależy na kogo trafisz jaką firmę wybierzesz... ja brałem już 3 razy chwilówkę i nie moge narzekać. Odpowiednią oferte wybrałem przy pomocy serwisu supernovafinansowa Wszystko gładko przeszło na prawdę nie mogę narzekać.

Napisał(a): sweetlovin -

warto brać pod warunkiem ,ze korzysta się ze sprawdzonej firmy pozyczkowej , taką np godną zaufania wg mnie jest extraportfel . raz ,ze bardzo korzystna oferta , bo tutaj jest pierwsza pozyczka dla nowych klientów do 2000 zł na 45 dni bez odsetek , tez mozna skorzsytać z refinansowania gdyby powinęła nam sie noga i nie mielbiśmy na spłatę całości kwoty w terminie.

Napisał(a): ~amazonnka -

marcelina9347 Nie opłaca się zaciągać kredytu w chwilówce, bardzo ciężko jest go później spłacić i będziesz mieć z tego tylko kłopoty
Brałam pożyczkę w Zaplo i muszę przyznać, że dobrze mi się spłacało, szybko minęło :) Dla niektórych jest to najlepsze rozwiązanie, jeśli ktoś potrzebuje bardzo szybko gotówki.

Napisał(a): Gość -

Witam! Oleszka22, wniosek o pożyczkę w naszej firmie można złożyć online na stronie internetowej wonga.com. Ponadto powracający Klienci mają również możliwość wnioskowania o pożyczkę przez telefon.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=interia.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Napisał(a): ~Rafał -

Ja uważam że warto jest sporo teraz pożyczek za 0% a jak trzeba oddać tylko tyle ile się wzięło to czemu nie... Ja np brałam ostatnio w Lendonie i wszystko w porządku było. Pożyczyć kilka stów za 0% to lepiej niż u kumpla bo kumplowi trzeba flaszkę kupić.

Napisał(a): ~krzemień -

Nie rozumiem tylu negatywnych opinii, nie rozumiesz kredytu chwilówki to po co o nim piszesz, ja tam wziąłem kredyt w Profi Credit i jestem w pełni zadowolony, bardzo miła obsługa i co najważniejsze, pieniądze były szybko na koncie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Warto brać kredyty chwilówki?