265
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +-81
265 ppt ?

Warto brać kredyty chwilówki? (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Warto brać kredyty chwilówki?

Napisał(a): madox66 -

ritabra Myślę, że nie warto brać chwilówek bo wiele osób jest przez nie jest zadłużonych. Owszem można je dostać od ręki jednak są bardzo nie korzystne. W przypadu gdy masz już długi, których nie umiesz spłacić to polecam Ci poczytać o upadłości konsumenckiej. Sporo na jej temat możesz przeczytać w tymhttps://kredy(...)umencka artykule :)
Co ty bełkoczesz? Przecież ty ordynarnie reklamujesz kolejne pożyczki w parabankach.....rzygać mi się chce....No tak ritabro czy jak ci tam jesteś zwykłą forumową hejterką,zapewnie płatną.
INTERIA.PL

oewonga
~elunia33 Jeżeli ktoś potrzebuje to dlaczego nie. Jest tyle ofert pierwszej darmowej lub prawie darmowej pożyczki. Np. w wonga jest dobra oferta. Tak więc można pożyczyć i szybko spłacić i koszty będą zerowe lub minimalne.
Witam! Elunia33, dziękuję za wspomnienie o ofercie pożyczki w wonga.com. To pożyczka, która udzielana jest na jasnych i przejrzystych zasadach. W swojej ofercie mamy standardową pożyczkę do 60 dni, której maksymalna kwota wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł (pierwsza pożyczka). Mamy także pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą można spłacić w 12 miesięcznych ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl - pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=interia.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Witaj Oewonga spamerski hejterze nawet ci się nie chce napisać coś nowego tylko ciągle wklejasz ten stary wyleniały tekst.A na marginesie spam na forum jest zabroniony(4 punkt regulaminu forum Interii)

Napisał(a): ~igna26 -

moim zdaniem bez sensu brać taki kredyt na telewizor, oprocentowanie przy chwilówkach jest ogromne, a jeśli nie spłacisz jakiejś raty w terminie to podejrzewam, że wychodzi jeszcze większy dramat... przecież w sferisie, rtv itp można brać sprzęty nawet na raty 0% jeśli jest jakaś promocja

Napisał(a): ~pawel -

Wygodnie jest rozwiązana porównywarka Sowa Finansowa (http://sowafinansowa.pl). U nich sobie sprawdź oferty, mają tylko aktualne, ważne a nie jakieś przeterminowane. Można tutaj dostać szybko info jeśli jakaś firma robi właśnie promocje czy inne akcje rabatowe. Ja się załapałem na chwilówkę za darmo i w taki sposób pieniądze to mogę pożyczać. Wszystko załatwiłem zdalnie, pieniądze doszły na konto tego samego dnia popołudniu.

Napisał(a): ~jakubo -

~igna26 moim zdaniem bez sensu brać taki kredyt na telewizor, oprocentowanie przy chwilówkach jest ogromne, a jeśli nie spłacisz jakiejś raty w terminie to podejrzewam, że wychodzi jeszcze większy dramat... przecież w sferisie, rtv itp można brać sprzęty nawet na raty 0% jeśli jest jakaś promocja
Na tv to moze nie, ale nagla sytuacja zyciowa lub jakis wyjazd... Wszystko zalezy od potrzeb :) Ja bralem w chwilowkach na nagla sytuacje zyciowa i sie nie zawiodlem

~MariolazBytomia Witam Wszystkich, jakiś czas temu byłam w bardzo średniej sytuacji finansowej, zaciągałam kolejne kredyty oraz pożyczki i nie widziałam żadnego wyjścia z tej sytuacji. Wtedy na mojej drodze pojawił się Pan Mariusz ( doradca prawny ), który rozwiązał wszystkie moje problemy finansowe. Na dzisiaj nie mam już żadnych zadłużeń i żyje mi się znacznie lepiej. Jeżeli ktoś z Was potrzebuje wskazówek jak wyjść z długów to zostawiam tutaj numer telefonu do Pana Mariusza 797-286-225 oraz maila : wyjsciezdlugow@gmail.com Proszę śmiało dzwonić albo pisać, wszystkie porady są oczywiście bezpłatne. Pozdrawiam, Mariola z Bytomia.
To ten pan Mariusz tak dobrze ci płaci że wyszłaś z długów? Ciekawe za co?

~Filip825 Jeśli robimy to z głową, to warto. Trzeba tylko wybrać firmę, która jest uczciwa. Tą, można znaleźć na https://pozyc(...)and.pl/, gdzie możemy porównać oferty interesujących nas firm i wybrać najkorzystniejszą.
No a tutaj masz przykład takiego płatnego trolla:((
« Wróć do tematów
Do góry strony: Warto brać kredyty chwilówki?