Odpowiadasz na:
Warto brać kredyty chwilówki?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Od jakiegoś czasu wyrosły jak grzyby po deszczu punkty w których można wziąć szybki kredyt czyli tzw chwilówkę. Kilka raz kusiło mnie żeby wejść i pożyczyć np dwa tysiące złotych na nowy telewizor, ale zawsze blokował mnie strach przed dużym oprocentowaniem i jakimiś ukrytymi haczykami. Co sądzicie o tych całych chwilówkach? opłaca się?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Warto brać kredyty chwilówki?

Napisał(a): ~Rivertke -

Dajcie sobie spokój z chwilówkami.... Są to bardzo wysoko oprocentowane pożyczki. Łatwo jest przez nie wpaść w pętlę kredytową, z której tak łątwo nie wyjdziecie.Mam wielu znajomych, którzy są zadłużeni. Zwykle są to prości ludzie, którzy zostali namówieni przez doradców oraz mają obecnie kłopoty finansowe. Chwilówka to nawet kilkadziesiąt tysięcy procent oprocentowania w ciągu roku ! Dziwię się,że ludzie nie uważają oraz nie czytają informacji o chwilówkach w sieci.
Dobrze jest poczytać sobie o tym jak mozna poprawic swoja zdolność kredytową:https://zyske(...)wiazan/

Bo moze jednak będziecie mieli możliwość zaciągnięcia kredytu w banku.

Napisał(a): Zyzio -

No dobrze panie Romku a drugą chwilowke za Free Pani dadzą?

Reklama

Napisał(a): ~Romek -

Zyzio Panie ekspercie a jakie macie oprocentowanie tych chwilówek?
Nie jestem ekspertem, ale podzielę się doświadczeniem, bo ostatnio wziąłem za darmo 1000 zł w Szybkiej Gotówce na miesiąc, i jak oddam w tym terminie, nie zapłacę więcej ani złotówki...

Reklama