78
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +144
78 ppt ?

WARTO O TYM PAMIĘTAĆ (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

WARTO O TYM PAMIĘTAĆ

Napisał(a): buc1 -

Polska na rok 2016 była najwiékszym beneficjentem unijnych środków finansowych . W ostatniej siedmiolatce przyznanych Polsce funduszy tj 242 mld euro, wykorzystaliśmy 137 mld. Jesteśmy na pierwszym miejscu przed Rumunią. Najwięcej pieniędzy do unijnej kasy wpłacająznienawidzone Niemcy, potem Francja i Anglia. Oczywiście dzięki polityce zagranicznej i wewnętrznej PiS, Polska straci dopłaty w tej wysokości lub całkowicie. Polacy będą zawdzięczać stratę takich pieniędzy PiS, należy o tym pamiętać przy pluciu na Unię europejską.
INTERIA.PL

Re: WARTO O TYM PAMIĘTAĆ

Napisał(a): pintapalec -

A co to obchodzi tych pisiorowych oszołomów parafialnych.
Dla oszołomów parafialnych ""Nie ważne jest czy Polska będzie biedna czy bogata ważne żeby była katolicka " tzw. kondominium WATYKAŃSKIE ..

Re: WARTO O TYM PAMIĘTAĆ

Napisał(a): karol38 -

Unia Europejska przeznaczając dopłaty dla Polski na cele potrzebne UE jak drogi , inwestycje potrzebne dla inwestycji nie dających dochodów dla Polski ? Polski przemysł wybudowany po 1945 roku wielkimi nakładami Polaków , setki wybudowanych zakładów pracy nie istnieje a miliony Polaków z braku pracy i pieniędzy wyjechało z Polski , pracując na dorobek Państw Unijnych a nie Polski ? Uważam ze wychowanie człowieka do czasu kiedy zacznie pracować to koszt większy od dorobku pracownika i jego Rodziny? Najwyższy czas zeby Polskie Rządy pracowały dla Polaków i Polski ? Państwa Unijne doprowadzały do niewolnictwa Polski i Polaków i inne Państwa Unijne?


« Wróć do tematów
Do góry strony: WARTO O TYM PAMIĘTAĆ