Warzywo prawie doskonałe (77)

Warzywo prawie doskonałe

Temat dotyczy artykułu: Warzywo prawie doskonałe

Króluje na bazarach i w warzywniakach. Z nich trafia do większości polskich domów. Mowa tu o fasolce szparagowej, która występuje najczęściej w dwóch odmianach. Ta roślina strączkowa aż kipi od witamin i składników mineralnych. Jest doskonała w kuchni, wspomaga odchudzanie i zawiera składniki potrzebne kobietom w ciąży.

Komentarze (77)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Janusz -

Wylewacie wodę po pierogach czy robicie na niej herbatę?
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): Lena -

Slimunox to suplement diety który jako jeden z niewielu jest skuteczny.Brałam go przeszło dwa miesiące udało mi się schudnąć 15 kg.Teraz jem to co lubię a mimo tego kilogramy nie wracają
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): evvaa -

Co dziś macie na obiad? Ja ugotowałam rumfordzką według starego przepisu. Jest przepyszna, poszukajcie sobie w goglu: zupa rumfordzka przepisy babci
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Polish ham -

Ja wodę z gotowania fasolki używam do prania skarpetek, podobno tak nie śmierdzą
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Miras -

Wylewasz wodę po kąpieli? Wielki błąd! W takiej wodzie ugotowane ziemniaki będą miały wyśmienity smak a cherbata w niej zaparzona pozostanie na długo w pamięci.
Odpowiedzi (2)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Po pas -

A JAK SPUSZCZAM WODE W TOALECIE -PO ''KAKA'' TEZ POPEŁNIAM BŁAD ?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): polak -

Przygotowujemy luckosc na przeludnienie planety ziemia rzrec wszysto co sie da organizm sie przyzwyczaji ,a jak połowa ludnosci kopnie w kaledarz to mała strata dla tych co przerzyja.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Woj -

Niektóre gupki to nawet kompot z ziemniaków wylewają....
Odpowiedź (0)

Napisał(a): chitrus -

W takiej wodzie jeszcze chytrus umyje nogi, wypierze skarpety, umyje podłogę i spłucze toaletę.
Odpowiedzi (4)
Dodaj komentarz